Dnes je  27.01.2020                              |     Kontakt     |    Mapa stránok   |

Harmonizácia zdravia px px px

  BIOTERAPIA SFÉRA                            

px

Bioterapia Sféra

Bioterapia Sféra vznikla v r. 2003 a jej autorom je tvorca systému Regenerácie vo Sfére Diochi, p. Vladimír Ďurina.

Bioterapia Sféra

px Terapia sa podobá prílivu a odlivu mora. Príliv a odliv energie v biopoli človeka, bez priameho dotyku klienta a terapeuta, dochádza cez ruky terapeuta. Ovplyvňuje sa tok lymfy a krvi, bolesti sa postupne zmierňujú a časom odchádzajú, terapia preto funguje ako silné analgetikum. Pri terapii sú prežívanie a pocity u klienta aj terapeuta rôzne, niekedy nepociťujeme nič, pravdepodobne biopole nie je až tak veľmi zaťažené toxínmi. Čím viac je telo "zanesené" škodlivými látkami, tým viac sa pri terapii prejavujú príznaky vo forme pulzujúceho tepla, chladu, miernych opuchov na nohách a rukách, môžeme vidieť rôzne farby, počuť zvuky, upadnúť do tranzu, plakať, prežívať životné situácie z minulosti.

Doba trvania bioterapie je 20 minút až hodina, pred terapiou neodporúčam jesť ťažšie jedlá a po terapii je potrebné zachovať pokoj a piť dostatočné množstvo tekutín.

Bioterapia sa môže opakovať individuálne a podľa potreby aj niekoľkokrát za sebou, s niekoľkodňovým odstupom.

Bioterapia je určená pre ľudí so silnou únavou, vynikajúce výsledky sa dajú dosiahnuť pri krvných chorobách, opuchoch, cystách a rôznych bolestiach a napr. pri zvýšenom krvnom tlaku.

Ďalšie informácie na www.vladimirdurina.cz

px