Dnes je  27.01.2020                              |     Kontakt     |    Mapa stránok   |

Regeneracia - Diochi px px px

  ŠPERKY DIOCHI                            

px px | Zlaté šperky s briliantom | Strieborné šperky |
Zlatý prívesok s briliantom

ZLATÝ ŠPERK S BRILIANTOM

Prívesok malý - zlato (Au 585/1000; 3,3 g) + briliant (2 mm)

Prívesok veľký - zlato (Au 585/1000; 4,3 g) + briliant (3 mm)

Bioinformačný šperk je v podobe loga firmy Diochi a je medzinárodne patentovaný. Ide o tvarový žiarič. Jeho úlohou je chrániť naše ochranné, vitálne a psychické biopolia pred nežiadúcim prienikom cudzej energie.

Určite ste už niekedy zažili ten divný pocit mrazenia, akoby vám niekto vysával vašu energiu. Od počiatku ľudstva sa v mnohých kultúrach používali tvarové žiariče pre ochranu biopoľa. Už pri vzniku loga DIOCHI bolo prihliadané i na jeho úžitkové vlastnosti a tak vznikol tvar troch elipsoidných parabol s kruhom. Tento tvar má schopnosť odrážať energetické útoky druhých vo sfére duchovnej, psychickej a fyzickej. Pri troche fantázie môžete v tvare loga vidieť hlavné znaky živých bytostí - dve oči a ústa. Šperk je z veľmi kvalitného zlata.

Ako šperk správne nosiť ?

Podľa vykonaných testov je najlepšie nosiť bioinformačný šperk na štvrtej čakre. To je energetické centrum, ktoré je v hornej tretine hrudnej kosti, približne v mieste uloženia týmusu. Pokiaľ máte šperk už s retiazkou Diochi, stačí si ho zapnúť okolo krku. Dĺžka retiazky je asi 0,5 m.

Bioinformačný šperk harmonizuje a energeticky posilňuje tieto meridiány: obličiek a močového mechúra, sleziny, troch žiaričov, jangový a jinový pätný, osrdcovníka.

Zvyšuje vitalitu, rozhodnosť, energické jednanie a podporuje realizáciu vašich myšlienok.

Chráňte si svoje biopole !

Osvedčenie pravosti brilianta

Osvedčenie