Dnes je  21.02.2019                              |     Kontakt     |    Mapa stránok   |

Regeneracia - Diochi px px px-

  KOZMETIKA DIOCHI                            

px px | Diozon clear | Panaderm | Diaflex biobalzam | Diocel Artrizone |
| Detoxin krém | Venisfér krém | Estrozin krém |
Venisfér krém

VENISFÉR KRÉM

Venisfér krém – je bioinformačný, regeneračný, masážny a relaxačný krém so širokým spektrom účinkov na pokožku. Harmonizuje meridián srdca, tenkého čreva, osrdcovníka, pečene, žlčníka a všetkých ostatných dráh vrátane dráhy riadiacej a počatia. Z energetických centier má najviac vplyv na tretiu (plexus solaris) a štvrtú čakru – srdečnú, centrum komunikácie. Je to krém "zranených duší".

Laboratóriá Diochi vyvinuli celkom nový typ veľmi úsporného regeneračného a masážneho krému s aktívnym kyslíkom, ktorý má široké využitie. Pokožku maximálne hydratuje, a to vďaka vysokému obsahu polysacharidov a prírodnému obsahu ceramidov (látok zo skupiny lipidov), extraktu z kigélie, aloe, nechtíka, pýru, podpňovky a zvláštnej parazitickej orchidey Gastrodia elata. Polysacharidy – betaglukány beta-1,3 a beta-1,4 z podpňovky obyčajnej a rozpustné glukány z Centela asiatika a nechtíku lekárskeho aktivujú kožné makrofágy (Langerhansovej bunky) a urýchľujú hojenie pokožky.

Popraskané žilky na tvári a tvorba kŕčových žíl

Energeticky oslabená pečeň s čiastočne oslabenými obličkami sú v pozadí praskania jemných cievnych kapilár v lícach, ale aj inde na tele. Rovnako pri tvorbe kŕčových žíl sú tieto dva orgány energeticky dole, pečeň je hlavnou príčinou a obličky, ktoré majú na starosti vstrebávanie minerálov, sú sekundárnou príčinou. Venisfér krém sa veľmi dobre vstrebáva a je vhodný na ošetrenie pokožky so sklonom k praskaniu cievnych kapilár na lícach, k tvorbe modrín, preležanín a kŕčových žíl. Súčasne zlepšuje štruktúru veľmi jemnej praskajúcej a krehkej papierovej starnúcej pokožky a podstatne ju zosilňuje. Uvoľňuje zaťaženie pokožky tam, kde je nedostatočné cievne zásobovanie. Extrakt zo sofory japonskej s obsahom rutínu napomáha udržiavať správnu pevnosť kapilár a znižuje svrbenie pokožky.

Protivráskový systém Diochi

Venisfér krém obsahuje cytoaktívne fytolátky, ako je napríklad výťažok z gaštana, ľubovníka, nechtíka a arniky, vitamíny A, E, C, a organické kyseliny. Výťažok z gaštanu pôsobí na štruktúru a formovanie buniek pokožky (fibroblastov) tým spôsobom, že pravidelným používaním dochádza k viditeľnému vyhladzovaniu vrások. Ich účinnosť je overená vedeckým výskumom. Už po päťtýždňovom používaní je viditeľné vyhladenie jemných a zmenšenie hrubých vrások. Bráni tvorbe jaziev a staré jazvy po čase zjemní.
Venisfér krém je veľmi bohatý na zlúčeniny síry a na organické minerály, a to hlavne kremičitany a organické zlato, ktoré podporujú novú tvorbu kolagénových vlákien a omladenie.
Medzi unikátne látky patrí špeciálny omladzujúci komplex Esenín z kalifornských dážďoviek, ktorý vyvinuli laboratóriá Diochi pre rýchlu regeneráciu pleti. Venisfér krém je vhodný hlavne pre suchú a starnúcu pokožku. Patrí medzi jedny z najsilnejších anti-aging krémov.

Svojim zložením je celkom unikátny. Je to krém "zranených duší". Epilepsia, stres, omladenie, imunita, pamäť, Alzheimerova choroba, kŕčové žily, výrony, spazmy, mozog, závrate, Meniérov syndróm, kŕče, srdce, srdcové palpitácie, koktavosť, strach, smútok, hystéria, spánok, upokojenie, psychické problémy, migrény, bolesti a ďalšie poruchy, to všetko si môže naše telo samo regulovať cez "zázračnú" sieť energetických dráh, čakier a reflexných zón, ktoré sú rozosiate v určitých miestach na povrchu pokožky. Dráhy sa vzájomne krížia, vnárajú z pokožky do vnútra k orgánom a opäť sa vynárajú. Tak sú prepojené orgány, koža, kĺby a svaly, brucho a hlava. Bioinformačné krémy sú harmonizačnými kľúčmi, vďaka ktorým si telo samo reguluje toky energií a to celé sa potom prejavuje i na našej celkovej vitalite. V pozadí toho, ako sa cítime, a v pozadí mnohých psychických porúch je energetické oslabenie niektorých orgánov a ich energetických dráh. Orgány sú spojené s pokožkou sieťou energetických dráh a reflexných zón, ktoré tvoria záložné poistky na povrchu pokožky. Ani nemusíme poznať všetky súvislosti a stačí bioinformačný krém používať napríklad na tvár alebo na masáž. Prírodný relaxačný parfum s vôňou levandule, šafranu a jazmínu nás nielen upokojí, ale rýchlo prejde do krvi, kde napríklad účinne napomáha znižovať tvorbu sklerotických plátov v cievach. V mozgu navodzuje pokoj, prehlbuje spánok a harmonizuje CNS. Keď sme v pohode, znižuje sa možnosť vzniku epileptického záchvatu, ale i preniknutia mikroorganizmov do nášho energeticky vyváženého tela. Kde je rovnováha, tam je vitalita a zdravie. Ako zaujímavosť je nutné uviesť, že niektoré silice obsiahnuté v kréme majú upokojujúce účinky a ako prírodný trankvilizér prekonali v testoch aj klasické liečivo Diazepam.
Obsiahnutý terpineol zvyšuje absorpciu v tuku rozpustných látok kože a má antimikrobiálny, proti kŕčové a imunostimulačné účinky. Stimuláciu meridiánov sleziny a žalúdka podporujeme krvotvorbu.


Krízové situácie a ako rýchlo zrelaxovať?

Všetky tieto prírodné ingrediencie sa svojimi účinkami vzájomne synergicky doplňujú, úplnou špičkou v zložení krému je celkom prírodný parfum. To podstatné, čo ucítite po nanesení krému na tvár alebo na telo, je výrazná hydratácia a tonus pokožky, ktorý vám zdvihne sebavedomie a zlepší psychickú náladu, a to v priebehu niekoľkých minút.

Tvár nám povie všetko

Pozrite sa do zrkadla alebo na okoloidúcich ľudí. Všimnite si všetky zmeny na pokožke tváre.

Reflexná zóna pečene v oblasti medzi obočím:
Dve hlboké vrásky, ryhy medzi obočím nad nosom nám prezradí, že máme oslabenú pečeň a k nim patrí aj párový orgán žlčník. To môže vypovedať o zdravotnom stave a psychike. Keď sú ešte popraskané žilky v lícach, môže ísť o človeka so sklonom k tvorbe cievnych porúch, ako sú kŕčové žily, periférne prekrvenie a všetko sa to môže po niekoľkých rokoch zakončiť embóliou, mŕtvicou, infarktom myokardu. Obzvlášť vtedy, keď máme i čierne kruhy alebo vačky pod očami. Z hľadiska psychiky títo ľudia neznášajú silné vône, veľmi často sa hnevajú, irituje ich mnoho vecí, ktoré nechávajú ostatných úplne pokojných. Sprevádza ich nespavosť, neschopnosť koncentrácie, mávajú často migrény a niekedy aj záchvaty zúrivosti.

Reflexná zóna obličiek pod očami:
Tmavé kruhy, vačky, rôzne tukové lipomy pod očami nám napovedia, že nie sú energeticky úplne v poriadku obličky, ku ktorým patrí močový mechúr. Títo ľudia skôr trpia strachom, fóbiami, nerozhodností, zábudlivosťou. Keď im podáte ruku, ich ruka je studená a väčšinou vlhká. Obličky majú na starosti vodné a minerálové hospodárstvo, vlhkosť a chlad sa prejavujú na ich pokožke. Vlasy po dlhšom energetickom prepade predčasne strácajú prirodzenú farbu, šedivejú rýchlejšie a začnú vypadávať. Títo ľudia väčšinou majú problémy s hormonálnym systémom a neskôr trpia sklonom k tvorbe cýst najskôr v oblasti vaječníkov a potom v oblasti pŕs, sklon k bolestiam chrbta a k opuchom dolných končatín a celého tela.

Reflexná zóna sleziny a slinivky nad očami:
Patrí tam horné viečko a oblasť pod obočím. Tmavé kruhy sú najskôr pod očami a tak, ako sa v tele prehlbuje energetický pokles, začína tmavnúť aj zóna sleziny a slinivky nad očami. To je už pokročilejší stav a patrí sem napríklad krvotvorba. K slezine a slinivke patrí žalúdok. Z energetického hľadiska je to základná dvojica orgánov pre krvotvorbu. Z hľadiska psychiky je to strach kombinovaný so starosťami a smútkom. Prílišný strach o sebe a blízkych, znížená imunita, depresie a psychické poruchy.

Reflexná zóna pľúc:
Nájdeme ju pod zónou obličiek v podobe dvoch veľkých trojuholníkov. Nebýva na tvári zvýraznená samostatne, ale väčšinou súčasne s oslabením obličiek. Keď sa pozrieme do zrkadla, uvidíme tmavé kruhy alebo vystúpené vačky pod očami a pod vačkami ešte vystúpené trojuholníky. To znamená, že človek je v pokročilejšom štádiu oslabenia organizmu. Párovým orgánom k pľúcam je hrubé črevo a to energeticky klesá v dôsledku oslabenia obličiek. Znamená to, že človek s výraznými trojuholníkmi pod očami má už oslabené obličky, močový mechúr, hrubé črevo a pľúca. Potom bude oslabenie postupovať smerom na srdce. Pľúca majú vplyv na štruktúru a elasticitu pokožky. Ich oslabenie sa prejaví tvorbou strií, ochabnutím pokožky a zlou elasticitou. Pravidelným používaním Venisféru krém sa zrovnáva jej štruktúra a elasticita. Oslabenie pľúc sa prejavuje v psychike smútkom.

Reflexná zóna srdca na nose:
Zmeny na tomto mieste uvidíme až v pokročilejšom oslabení, ktoré sa prejaví napríklad sčervenaním nosa. K srdcu patrí tenké črevo. Oslabenie srdca z hľadiska genetiky sa nám ale podpíše na bruškách našich prstov kresbou, kde hlavným motívom je špirála. Čím viac špirál na jednotlivých prstoch, tým viac zapadáte do obrazu oslabenia srdca z hľadiska genetiky. Napríklad desať špirál na desiatich prstoch je stopercentná zhoda. Ľudia s energetickým oslabením môžu občas pociťovať bolesť, ktorá vystreľuje na jednej z rúk od ramena smerom k malíčku. Určite by ste si mali urobiť vyšetrenie srdca. Z hľadiska psychiky to sú ľudia, ktorí sú srdečný, príjemný, komunikatívny alebo úplne bez komunikácie. Ich tvár je neustále rozžiarená, sú usmievavý, niekedy trpia záchvatmi smiechu, keď sa smejú a už ani nevedia čomu. Vypadajú, že sú v pohode, ale nie sú. Pod touto maskou sa ukrývajú snáď všetky možné typy nálad, smútok, strach, zlosť, starosti.

Ako masírovať s krémom venisfér?

Miesto, ktoré chceme masírovať, natrieme 1x krémom Venisfér. Potom si namočíme ruky do vody a môžeme masírovať. Vďaka vode sa natreté miesto stáva klzkým. Ako náhle nám voda vyschne, opäť namočíme ruky do vody a zas môžeme masírovať bez ďalšej aplikácie krému. Tak všetko môžeme opakovať niekoľkokrát za sebou. Krém je veľmi úsporný.
Venisfér je regeneračný, relaxačný a masážny krém novej generácie.