Dnes je  21.02.2019                              |     Kontakt     |    Mapa stránok   |

Regeneracia - Diochi px px px-

  KOZMETIKA DIOCHI                            

px px | Diozon clear | Panaderm | Diaflex biobalzam | Diocel Artrizone |
| Detoxin krém | Venisfér krém | Estrozin krém |
Detoxin krém

DETOXIN KRÉM

Detoxin krém – je bioinformačný, regeneračný, masážny a relaxačný krém so širokým spektrom účinkov na pokožku. Harmonizuje meridián pečene, žlčníka, sleziny, obličiek a ďalších energetických dráh. Spoločnosť Diochi vyvinula celkom nový typ regeneračného a masážneho krému, ktorý má široké využitie. Maximálne hydratuje a je vhodný najmä pre suchú a starnúcu pokožku.

Detoxin krém obsahuje výťažok z vynikajúcej indiánskej liečivej rastliny tapeque (Acanthospermum australe), ktorá má pozitívne účinky na pokožku. Indiáni ju používajú, ako unikátnu čistiacu bylinu pri kožných plesniach, vyrážkach, hemoroidoch, bolestiach a regenerácii svalov. Ďalej krém obsahuje veľké množstvo prírodného skvalénu, ktorý výrazne hydratuje pokožku, podobne ako kyselina hyalurónová. Skvalén zaujíma popredné miesto medzi látkami bojujúcimi proti starnutiu pleti. Celkovú hydratáciu ešte zvyšujú výťažky z kigélie africkej, ktorá zlepšuje elasticitu a hydratáciu kože, ochraňuje vlákna kolagénu a elastínu.

Ďalej krém obsahuje tekuté polysacharidy (glukány) z Centella asiatica, ktoré aktivujú kožné makrofágy (Langerhansove bunky) a aktívny kyslík, dodávajúci pokožke sviežosť. Spolu s ozónom a ostatnými aktívnymi látkami znižuje možnosť prieniku mikróbov cez pokožku. Podstatne urýchľuje regeneráciu poškodeného tkaniva. Detoxin krém je taktiež odporúčaný ako balzam po opaľovaní. Vďaka vysokému obsahu aktívnych látok má hnedú farbu, ale pokožku nezafarbuje. Obsahové látky rastlín majú antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové účinky. Detoxin má omladzujúci efekt na pokožku vďaka veľkému obsahu prírodného kremíku a jeho zlúčenín spolu s viac ako 60 minerálmi, vrátane organického zlata. Regeneruje kolagénové a elastínové vlákna a pokožka nadobúda mladistvý vzhľad. Neobsahuje chemické konzervačné látky a jeho upokojujúci parfum je zložený len z prírodných vôní.

Detoxin krém môžete použiť na skvelú relaxačnú masáž, ale aj na veľmi poškodenú pokožku kdekoľvek na tele so sklonom k akné, psoriáze, ekzémom atď.

Detoxin krém rovnako obsahuje pupočník ázijský, legendárnu rastlinu z nápoja dlhého života s neskutočne širokým spektrom účinkov. Významne pomáha pri celulitíde a sklerodermii tým, že podporuje periférne prekrvenie. Francúzsky biochemik Jules Lepine objavil v rastline alkaloid, ktorý nazval "vitamínom X", ktorý pôsobí na omladenie pokožky.

Súčasne s krémom Detoxin je vhodné užívať vnútorne výživový doplnok Levamin, ktorý rovnako obsahuje výťažok z pupočníku ázijského a spomínaný "vitamín X". Detoxin krém znovu navracia život do pokožky, ktorú už krátko po aplikácii čistí, vypína a regeneruje.

Ako masírovať s krémom Detoxin?

Miesto, ktoré chceme masírovať, natrieme 1x krémom Detoxin. Potom si namočíme ruky do vody a môžeme masírovať. Vďaka vode sa natreté miesto stáva klzkým. Ako náhle voda vyschne, opäť namočíme ruky do vody a znova môžeme masírovať, bez ďalšej aplikácie krému. Tak všetko môžeme opakovať niekoľkokrát za sebou. Krém je veľmi úsporný. Detoxin je regeneračný, relaxačný a masážny krém novej generácie.

Zloženie krému:

1. Acanthospermum australe: Rastlina Južnej Ameriky, ktorá má pozitívne účinky na pokožku. Indiáni ju používajú ako unikátnu čistiacu bylinu pri kožných plesniach, vyrážkach, hemoroidoch, bolestiach a regenerácii svalov.
2. Netýkavka malokvetá (Impatiens parviflora): Má vynikajúce účinky na kožné choroby, hlavne ekzémy.
3. Korkovník amurský (Phelodendron amurense): Obsahuje berberín a redukuje baktériu spôsobujúcu akné.
4. Černucha siata (Nigella sativa): Má antibiotické, antiastmatické, antiparazitické účinky. Antibakteriálny účinok černuchy bol potvrdený na zlatého stafylokoka, Candidu albicans, Klebsiella pneumoniae, Acinetobacter baumanii, Shigella, Vibrio cholerae, E. coli a K. pneumoniae.
5. Aloe vera: Obsahuje rozpustné beta glukány so silným regeneračným účinkom na pokožku. Omladzuje a hydratuje pleť.
6. Kigelia africana: Má antibakteriálne, protiplesňové, antioxidačné a protizápalové účinky. Spomaľuje starnutie pleti a výťažky sa používajú na kožné vedy a proti bradaviciam (molluscum contagiosum). Ochraňuje vlákna kolagénu a elastínu a zvyšuje tonus pokožky. Zaujímavý účinok majú výťažky z kigélie na spevnenie ženského poprsia.
7. Pupočník ázijský (Hydrocotille asiatika): Významne pomáha pri celulitíde a sklerodermii tým, že podporuje periférne prekrvenie.
8. Lapačo červené (Tabebuia impetiginosa): Obsiahnuté zložky inhibujú bunky ľudskej kože. Lapačo červené z Paraguaja je rastlinou budúcnosti v terapii psoriázy.
9. Sofora japonská (Sophora japonica): Rastlina s významným účinkom upokojujúcim svrbenie pokožky, tzv. pruritus.
10. farbovník obyčajný (Isatis tinctoria): Rastlina so širokým spektrom antibakteriálnych a antivírusových účinkov. Používa sa na rôzne kožné choroby a na detoxikáciu pečene. Účinná pri alergických ochoreniach dýchacích ciest spojených s chronickým zápalom.
11. Fialka trojfarebná (Viola tricolor): Obsahuje mukopolysacharidy, flavonoidné glykosidy, salicyláty s protizápalovým účinkom. Má priaznivý účinok na rôzne kožné vyrážky a ekzémy.
12. Zemedym lekársky (Fumaria officinalis) : Vynikajúca rastlina na kŕče žlčníka a tráviaceho ústrojenstva. Čistí pečeň a používa sa v terapii kožných chorôb.
13 . Marena farbiarska (Rubia tinctorum): Obsiahnutý purpurín, má protiplesňový vplyv na Candidu. Výťažky z mareny sa používajú pri liečbe hemoroidov a obličkových ťažkostí.
14. Sladovka hladkoplodá (Glycyrrhiza glabra): Obsahuje látky podobné hormónom kôry nadobličiek, niečo ako prírodné kortikosteroidy.
15. Ľan siaty (Linum usitatissimum): Obsiahnuté polysacharidy výrazne zmäkčujú pokožku, už v biblii sú zmienky o liečbe kožných chorôb touto rastlinou. Veľmi dobre hydratuje pokožku a spomaľuje jej starnutie.
16. Olej z černuchy siatej (Nigella sativa): Obsahuje omega-3 linolenovú, omega-6 linolovú nenasýtenú mastnú kyselinu. Černucha aktivuje energiu, povzbudzuje činnosť pečene, obličiek a pľúc. Priaznivo pôsobí na ekzematickú pokožku.
17. Oliva európska (Olea europea): Skvalén sa získava z olivy európskej. Veľmi výrazne hydratuje pokožku, podobne ako kyselina hyalurónová, a má antioxidačné účinky.
18. Bambucké maslo (Butyrospermum parkii): Stromy rastú v centrálnej Afrike a z plodov veľkých asi ako slivka sa získava tzv. bambucké maslo. Hydratuje, má protizápalové a antioxidačné účinky, používa sa do potravín a na výrobu liečivých prípravkov. Obmedzuje začervenanie kože po expozícii UV žiareniu a je veľmi vhodné na ošetrenie pokožky po opaľovaní.
19. Olej z baobabu (Adansonia digitata): Rastie v južnej a východnej Afrike. Baobaby sú obrovské a svojim vzrastom veľmi zvláštne stromy, poskytujú veľmi kvalitný olej orechovej vône pre kozmetické účely s radom zaujímavých účinkov. Semena obsahujú Ca, K, Mg, S, aminokyseliny glutamovú a asparágusovú, kyselinu palmitovú, olejovú a linolovú. Veľmi ľahko sa vstrebáva, obsahuje vitamíny A, D, E , F a je veľmi vhodný pre pokožku s psoriázou a ekzémom.
20. Olej z jojoby (Simmondsia chinensis): Látky nájdené v jojobe s viac než 17 rôznymi druhmi aminokyselín obmedzujú známky starnutia, zvyšujú pružnosť kože, vyhladzujú vrásky a dodávajú jej mladší vzhľad.
21. Olej z makadámie (Macadamia ternifolia): V oleji je obsiahnuté veľké množstvo Mg, Ca, Fe, Cu, Cr a selénu. Makadámia obsahuje mononenasýtené kyseliny: palmitovú, olejovú, a polynenasýtené linolovú, linolenovú. Fytosteroly, vitamín E a skvalén, ktorý hydratuje pokožku.

Parfum z prírodných silíc

· Rumanček kamilkový silica (Matricaria reculita): odstraňuje svrbenie, antidepresívum.
· Rumanček rímsky silica (Anthemis nobilis): antidepresívum.
· Levanduľová silica ( Lavanda officinalis): upokojuje psychiku.
· Kanárnik luzonský – Elemi silica (canarium luzonicum): vyhladzuje vrásky a má omladzujúce účinky na pokožku.
· Kopaiva balzam (Copaiva balzamifera): vplyv na štruktúru kože.
· Labdanum silica (Cistus ladanifer): regeneračný vplyv na pokožku s psoriázou.
· Afrikánová silica (Tagetes minuta): detoxikačný účinok.
· Klinčeková silica (Eugenia caryophyllata): lokálne anestetikum a protiplesňový účinok.
· Brezulová silica (Bursera penicillata): uvoľňuje svalové napätie.
· Citrónová tráva silica (Cympobogon citratus): antibakteriálny účinok.
· Kananga voňavá silica (Cananga odorata): relaxans.
· Šafránová silica (Crocus sativus): regenerácia pokožky s psoriázou.


Leták je určený na informatívne účely, nie ako návod na liečbu!