Dnes je  27.01.2020                              |     Kontakt     |    Mapa stránok   |

Regeneracia - Diochi px px px

  REGENERÁCIA V PIATICH ELEMENTOCH                            

px px 5 elementov

Predstavujeme Vám veľmi dokonalý a komplexný systém regenerácie tela.

Poznajte učenie o energiách, tak ako ich poznali staré civilizácie v Egypte a ďalších častiach sveta. Súčasťou Sféry je malý regeneračný okruh regenerácie tela podľa piatich elementov, ktorým môžete úspešne prejsť. Alebo môžete prejsť veľkým regeneračným okruhom, celou Sférou a vyskúšať dvanásť bioinformačných prípravkov - kľúčov a zregenerovať svoje telo. Môžete používať i jednotlivé kľúče samostatne podľa toho, čo chcete u seba zlepšiť

Ako to všetko funguje?

V preparátoch sú obsiahnuté vybrané druhy rastlín, ktoré sú zostavené podľa špeciálneho postupu do rôznych kompozícií. Každá fľaštička je najviac  nosičom naindukovaných informácií minerálov, rastlín a ďalších látok, ktoré účinnosť rastlinného extraktu zosilňujú.

Zatiaľ čo fytolátky pôsobia na orgány priamo, bioinformácie  prostredníctvom rezonancie rušia príčinu onemocnenia v informačnom poli človeka. Pri stretnutí s rozdielnou frekvenciou sa informácie rastlín obchádzajú. Aj v tomto prípade ďalej pôsobia obsiahnuté koncentrované fytolátky a minerály z rastlín. Keď jeden systém regenerácie zlyhá, máme v rovnakej fľaštičke ďalší. To je jedna z veľkých výhod oproti iba homeopatickým, alebo iba bioinformačným prípravkom. Prečistením všetkých častí organizmu máme možnosť zosilniť aj svoj energetický obal. Orgány začnú lepšie pracovať a spustia sa samoregeneračné procesy. Telu dodáme potrebné informácie, ktoré sú ako kľúče do zámku. Otočme a spusťme reverznú regeneráciu. Spomaľme starnutie a vychutnajme si životnú silu. Prírodné produkty z rastlín tu sú pre nás.