Dnes je  27.01.2020                              |     Kontakt     |    Mapa stránok   |

Regeneracia - Diochi px px px

  REGENERÁCIA VO SFÉRE                            

px px Sféra

Regenerácia vo Sfére je názov pre komplexný súbor dvanástich bioinformačných prípravkov, ktoré zostavil bioterapeut Vladimír Ďurina z Prahy na základe svojich dvadsaťročných liečiteľských skúseností. Za toto obdobie hľadal možnosti, ako rýchlo a úspešne zregenerovať a prinavrátiť ľudskému organizmu stratenú životnú silu – Vis Vitalis. Bioinformačné prípravky majú svoje názvy, číslo a farbu podľa toho, aký stupeň im vo Sfére prislúcha. Každá fľaštička obsahuje vybrané druhy rastlín zostavené podľa špeciálneho postupu do rôznych kompozícií. Fytolátky pôsobia na orgány priamo, bioinformácie rastlín za pomoci rezonancie zasa rušia príčinu ochorení v ľudskom informačnom poli.

BOŽSKÁ ENERGIA

Regenerácia vo Sfére predstavuje svetovú novinku v oblasti celostnej regenerácie. A pripomína fakt, že život začal z jediného impulzu. Bioinformačné prípravky predstavujú energetickú a bioinformačnú kvalitu byliniek, minerálov a vody, o čom vedeli už dávne civilizácie v mnohých častiach sveta. Prípravky používame preto, lebo naše telo je ako zostarnutý robot, ktorý, ak sa rozhodneme, môžeme oživiť a naštartovať práve za spolupráce bioinformačných prípravkov.

OMLADZOVANIE NA MIESTE

Prípravky Regenerácie vo Sfére v maximálnej miere regenerujú ľudský organizmus omladzujú ho. Sú to čisté prírodné produkty, ktoré užívame podľa momentálneho stavu, ročného obdobia alebo v poradí tak, ako za sebou nasledujú.

Intocel je prvým a zároveň korunným kráľom a stabilizátrom celého systému s vysokým obsahom rastlinných látok, ktoré ochraňujú ústnu dutinu, pažerák, žalúdok, tenké a hrubé črevo. Obsiahnuté fytolátky krvným obehom postupujú do kĺbov, ciev a jednotlivých orgánov, no najmä ochraňujú črevá. Takto môžeme predísť závažným alergiám a rakovine čriev. Intocel užívame vždy po jedle, pretože obsahuje veľa trieslovín, ale aj myrhu, kadidlo a latex - Krotón lechleri.

Druhým v poradí je Detoxin, ktorý sa stará o činnosť pečene a žlčníka, slezinu s podžalúdkovou žľazou a pľúca. Zbavuje pečeň jedovatých splodín, čo vplýva na zlepšovanie zraku. Detoxin eliminuje riziko vzniku degenerácie bedrových kĺbov a šliach a pomáha tam, kde sú ekzémy a alergie.

Diocel má v Regenerácii číslo tri a vplýva na obličky, močový mechúr, pľúca a lymfatický systém. Celkovou detoxikáciou obličiek dosiahneme to, že začnú lepšie hospodáriť s vodou a minerálmi.Výsledkom je obnova sluchu, zastavenie degenerácie kĺbov a kostí, tiež kvalita vlasov, ktorá úzko súvisí s dobrou činnosťou obličiek.

Astomin ako štvrtý v popradí vplýva na dobrú činnosť žalúdka a sleziny s podžalúdkovou žľazou, pečeň, ale aj žlčník. Prípravok obsahuje horčiny, ktoré podporujú správny metabolizmus a spracovanie potravy.

Astofresh ako ďalší v systéme je predovšetkým akvivátorom činnosti žalúdka, sleziny s podžalúdkovou žľazou a pľúc. Dokáže zobudiť spiace orgány, pretože obsahuje fytohormóny s blahodarným harmonizačným účinkom pre celé telo.

Baktevir vplýva na činnosť pľúc, hrubého čreva a sleziny. Používame ho pri nachladnutí, chrípke, nádche, ale aj u ľudí plných smútku a obáv.

Venisfér s číslom sedem sa stará o dobrú kondíciu srdca, osrdcovníka, sleziny s podžalúdkovou žľazou, ciev, aktivizuje nielen mozog, pamäť, ale aj na kostnú dreň a T obranné lymfocyty. To je veľmi dôležité pre činnosť imunitného systému, hormonálnych žliaz, hypofýzu a epifýzu. Venisfér je otvárač sŕdc, elixír pre cievy, prípravok múdrosti a dokonalej pamäti.

Gerocel má schopnosť regenerovať srdce, osrdcovník, pľúca, slezinu s podžalúdkovou žľazou, jednotlivé bunky i celé telo. Gerocel je prípravkom dlhovekosti, ktorý ochraňuje jednotlivé bunky ako matka svoje deti. Je tu pre tých, ktorí si chcú vychutnať starobu v plnej sile. Eliminuje vznik rakoviny a poškodenie buniek voľnými radikálmi.

Ďalšími v poradí sú prípravky ochraňujúce ženský a mužský hormonálny systém. Pre mužov vhodný Androzin regeneruje obličky, močový mechúr a je afrodiziakom a elixírom pre mužov.

Estrozin okrem toho, že obsahuje prírodné fytohormóny, vplýva na meridián počatia u žien, močový mechúr, pľúca, žlčník a je to vynikajúce afrodiziakum pre unavené ženy. Obidva hormonálne prípravky dokonale prebudia telo z letargie, vrátia do života iskru a zároveň ochraňujú svaly a kosti pred degeneráciou.

Levamin vznikol od slova levitácia, teda vznášať sa. Obsahuje prírodné látky harmonizujúce oblasť počatia, osrdcovníka, pečene, obličiek a žalúdka. Považujeme ho za prípravok s najvyššou energetikou, ktorý sa správa ako spojovací článok pre vrchné a spodné pozície Regenerácie.

Posledným v poradí je Nervamin, ktorý organizmus maximálne upokojuje, pretože sa stará o dobrú kvalitu žalúdka, sleziny, hrubého čreva, pečene, osrdcovníka, centrálneho nervového systému a nazývame ho preto trankvilizérom. Obsahuje nardový olej, substanciu, ktorá bola v dávnejších dobách veľmi cenená a nesmela chýbať v žiadnom elixíre mladosti. Navodzuje príjemný spánok, utišuje kašeľ, harmonizuje a upokojuje celú osobnosť. Používame ho pri strese alebo obrovskom nápore práce.

Užívaním bioinformačných prípravkov harmonizujeme energetickú databázu svojich energetických dráh v tele. Zároveň posilňujeme organizmus natoľko, že sa sám dokáže zregenerovať a odstrániť nežiaducu toxickú záťaž. Na tejto ceste Vám želáme veľa pohody a trpezlivosti.