Dnes je  19.08.2019                              |     Kontakt     |    Mapa stránok   |

diochi_clanky px px px

  LETNÝ DOVOLENKOVÝ BALÍČEK – VÝNIMOČNÁ 20 % ZĽAVA
  NA NÁKUP PRE ČLENOV DIOCHI
 

px

Dovolenkové obdobie sa už tradične spája s cestovaním a spoznávaním vlastných, ale aj exotických krajín. Ľudský organizmus potrebuje slnečnú energiu do zásoby, morská voda je bohatá na minerály, potrebné pre pokožku aj vnútornú harmóniu orgánov. So zvýšeným slnečným žiarením však narastá riziko trvalého poškodenia pokožky. Odporúčame preto pribaliť si do batožiny aj spoľahlivých spoločníkov – prípravky Diochi. Diocel biominerál prospieva vlasom aj pokožke, v horúčavách dodáva telu stratené minerály. Sagradin likviduje baktérie pri hnačkách, herpes víruse, znižuje horúčku, Venisfér oceníme pri problémoch s cestovaním a zvládaním vysokých teplôt vzduchu. Krém, Diozon clear, ktorý obsahuje olivový olej a ozón, chráni a regeneruje spálenú pokožku. Deviral kapsuly užívame preventívne, ale aj pri akýchkoľvek akútnych problémoch v črevnom, tráviacom a dýchacom trakte.

Vráťme telu stratené minerály

Diocel biominerál obsahuje koloidné minerály v organickej forme a uhlík spolu so silikátmi, ktoré ľudské telo dokážu v maximálnej miere využiť. Regeneráciou obličiek, močového mechúra, ale aj čriev za pomoci prípravku Diocel biominerál, môžeme si zabezpečiť komplexnú zásobu minerálov pre organizmus. Biominerály spomaľujú starnutie, eliminujú riziko vzniku osteoporózy a chudokrvnosti, odstraňujú zápach pokožky v dôsledku premnoženia baktérií. Síra podporuje výživu kože, nechtov, vlasov a zvyšuje ich pevnosť. Kremík omladzuje stareckú a unavenú pokožku. Sodík reguluje príjem cukru, vápnik je súčasťou kostí, zubov a znižuje alergické reakcie tela. Železo a jeho nedostatok sa prejavuje bolestivými ústnymi kútikmi, drsnou pokožou, zbrázdenými nechtami, trvalou únavou, bolesťami hlavy, nespavosťou, nervozitou. Meď skrášľuje pokožku, vlasy a posilňuje imunitný systém. Menované prvky aj tie ďalšie, nemenej dôležité pre dobrý stav organizmu, nájdeme v prípravku Diocel biominerál.

Účinné prírodné analgetikum

Obsahom čistého a kvalitného latexu - Croton lechleri, sa Sagradin považuje za prípravok s výraznými analgetickými a antioxidačnými efektmi, ktoré eliminujú riziko vzniku rakoviny čriev. Prípravok zastavuje krvácanie, urýchľuje hojenie tkanív, podporuje obranyschopnosť organizmu a zmierňuje bolesti rôzneho charakteru. Účinne a rýchle rieši hnačkové stavy, opary a plesňové ochorenia. Sagradin je účinnou prevenciou aj pred problémami spôsobenými pitím vody v exotických krajinách a rovnako účinne odstraňuje následky jej konzumácie. Analgetický účinok Sagradinu využívame pri bolestiach hlavy, kĺbov, šliach, zažívacieho traktu, bolestivých vredových ochoreniach žalúdka, gastritíde, infekčných hnačkách, menstruačných bolestiach, uhryznutiach hmyzom. Určite nám prípravok bude nápomocný aj pri krvácaní z nosa, parodontóze, ako prevencia pri ateroskleróze a znižování vysokého krvného tlaku.

Prevencia vírusových ochorení

Deviral kapsuly regenerujú organizmus pri vírusových zápaloch pečene, zlatom stafylokoku, listerióze, Candide albicans, herpes vírusoch, papilomavírusoch HPV a tiež sú nápomocné pri znižovaní horúčky a podpore potenia pri chrípkach a nachladeniach rôzneho pôvodu. Fytolátky majú antibiotické, protizápalové, antibakteriálne a antivírusové účinky. Používajú sa aj pri zápaloch močového mechúra a čriev, sliznice krku a úst, angínach, horúčkach, aftách, cukrovke, hnačkách, parazitických červoch, žalúdočných kataroch spôsobených alergiami na potraviny, alergiách, pretože pôsobia adstringentne a znižujú hladinu serotonínu a histamínu. Obsiahnuté flavonoidy ochraňujú cievny systém a mierne znižujú hladinu cukru v krvi.

Ochrana srdca a cievneho systému

Kvapky Venisfér obsahujú bylinu Ginko biloba, unikátnu a osvedčenú rastlinu, ktorá je známa svojím silným vplyvom na harmonizáciu mozgu, periférne prekrvenie a udržiavanie správnej činnosti srdca. Fytolátky obsiahnuté vo Venisféri majú trikrát väčší antioxidačný efekt, oproti syntetickým antioxidantom. Tvoria tak pre ľudské bunky mnohonásobne lepšiu ochranu voči nebezpečným voľným radikálom. Obmedzujú riziko vzniku progresie degeneratívnych zmien mozgu, cievneho a centrálneho nervového systému, napomáhajú čisteniu krvi, podporujú krvotvorbu a bunkovú výživu. Venisfér osviežuje a tonizuje organizmus a regeneruje cievny systém, ktorý je vysokými letnými teplotami najviac zaťažený. Venisfér si obľúbime pri zmenách zemepisných pásiem či už cestujeme autom, lietadlom, loďou.

Nebezpečné plesne

Návštevou verejných kúpalísk a toaliet vzniká zvýšené riziko prenosu baktérií a vírusov. Ako prevencia proti týmto neblahým spoločníkom, bol vyvinutý bioinformačný krém Diozon clear. Aj napriek tomu, že nie je súčasťou letného balíka, nemal by zostať nepovšimnutý. Prírodný preparát, silný likvidátor baktérií a plesní, používame nielen pri spálení pokožky, ktorá nemá pľuzgiere. Nanášame ho preventívne ráno a večer, deťom aj dospelým na chodidlá a dlane, hlavne pri vstupe do kúpeľných a hotelových bazénov, pri používaní toaliet, pri akýchkoľvek problémoch na koži, výskyte herpes vírusu, na bolestivé ďasná a prepotenú pokožku, ktorá je tak vo zvýšenej miere vystavená a nechránená pred premnožením nebezpečných bakteriálnych votrelcov .

Prekrásnu a ničím nerušenú dovolenku vám želá spoločnosť Diochi, výhradný dovozca a distribútor doplnkov výživy - bioinformačných prípravkov Diochi.