Dnes je  19.08.2019                              |     Kontakt     |    Mapa stránok   |

diochi_clanky px px px

  VÍRUSY POD KONTROLOU ?  

px

Chrípka, viróza, prechladenie sú akútne ochorenia, typické pre jesenné a začínajúce zimné ročné obdobie. Spôsobujú ich rôzne vírusy, predovšetkým chrípkové typu A, B, C, z ktorých typ A vykazuje mimoriadne často zmeny antigénovej štruktúry. Ak sa objavia antigénové varianty vírusov, imunita získaná prekonaním predošlých chrípkových ochorení, je neúčinná. Imunita získaná po ochorení, alebo očkovaním, je špecifická. Znamená to, že pri veľkej premenlivosti vírusu nemá dlhé trvanie. O to dôležitejšia je prevencia a posilňovanie celého imunitného systému. Preventívne opatrenia sa týkajú prevažne sanitárno-hygienických návykov, odporúča sa častý pobyt na čerstvom vzduchu a vyvážená strava s dostatkom vitamínov. Ďalším dôležitým spôsobom prevencie je udržiavanie vitality v energetických dráhach tela za pomoci bylinných výživových doplnkov firmy Diochi. Skúsme používať v chrípkovom období prípravok Levamin, kapsule Vista Clear, z čajov Achyrocline satureioides.

Zdravie sa začína v hrubom čreve

Pokles imunitného systému signalizuje nádcha, horúčka, malátnosť, bolesti kĺbov, svalov a nepríjemný kašeľ. Najviac trpí dýchací systém, ktorý zachytáva vírusy a baktérie prichádzajúce do organizmu cez nos, ústa, pokožku, vlasy, ochlpenie, zubný povlak.

Pľúca predstavujú orgán, do ktorého sa privádza z pravej srdečnej komory opotrebovaná krv. Tu sa zbavuje oxidu uhličitého a obohacuje kyslíkom. Odtiaľ odchádza do ľavej komory srdca a zároveň do celého tela. Činnosť pľúc súvisí s kvalitnou činnosťou hrubého čreva, kde sídli osemdesiat percent našej imunity. Ak v týchto oblastiach niečo nie je v poriadku, v čreve sa vyskytujú zápaly, poruchy peristaltiky, zrasty, nádory, zápcha. S nerovnováhou v oblasti hrubého čreva sa spájajú aj bolesti a sucho v krku, senná nádcha, výtok a krvácanie z nosa, angína, zápal hrtanu, hltanu, priedušiek.

Tu je pre nás nápomocný prípravok Vista Clear, ktorý veľmi účinne a rýchlo regeneruje organizmus. Kožné ochorenia, zvýšená kazovosť zubov, nadúvanie, neuralgie trojklanného a lícneho nervu, bolesti šije, paží, lakťov, ramien, poruchy sluchu, alergie, zlá kvalita slizníc, znížená schopnosť detoxikácie taktiež patria k problémom, ktoré má na starosti nedostatočná činnosť hrubého čreva.

Imunita alfou omegou nášho života

Imunita je z latinského immunis a znamená slobodný, nedotknuteľný, teda schopnosť organizmu brániť sa vplyvu mikroorganizmov. Tu zohrávajú najdôležitejšiu úlohu biele krvinky typu B – lymfocyty, ktorých úlohou spolu s T- lymfocytmi je tvorba protilátok a likvidácia agresorov a nádorových buniek. Aby sme pomohli tejto "armáde" v boji s vírusmi a baktériami, potrebujeme mať v dobrej kondícii slezinu, ale aj lymfatický a hormonálny systém. Tieto parametre dosiahneme užívaním prípravku Levamin, www.diochi.com, ktorý v maximálnej miere regeneruje slezinu a tá dohliada na distribúciu jemných esenciálnych látok získaných pri trávení potravy.

Slezina zo stravy vynáša energiu do pľúc, odtiaľ vstupuje do srdca a potom spolu s krvou prúdi cievami po celom tele. Ak slezina s pankreasom a ich párovým orgánom žalúdkom vykonávajú svoju úlohu bezchybne, silnie imunitný systém. Oslabenie sleziny má vplyv aj na oslabenie šliach končatín, ktoré získávajú výživu z energie žalúdka a ktorá sa do nich dopraví iba za predpokladu silnej a funkčnej sleziny.

Strata chuti do jedla signalizuje nedostatočnosť v oblasti sleziny. Oslabenie sleziny sa prejavuje aj zvýšenou chuťou na sladké potraviny. Môžu sa objaviť mäkké opuchy, silné zahlienenie organizmu, bezvládnosť končatín, hnačky. Slezina je obzvlášť citlivá na vlhkosť a reaguje pocitmi ťažoby v hlave, plnosti v žalúdku a bruchu, alebo lepkavými slinami.

Vista Clear na pomoci

Rôznym zápalovým ochoreniam, zlej funkcii kostnej drene a krvotvorbe môžeme predchádzať používaním prípravku Vista Clear. Kapsule svojím zložením vplývajú na rôzne oblasti nášho organizmu a udržiavajú imunitný systém v dobrej forme. Bolesti signalizujú rozladenosť energetických dráh v tele a mali by sme im venovať dostatočnú pozornosť. Za bolesťami chrbta v krížovej oblasti sa napríklad skrýva nedostatočná energia obličiek, močového mechúra a hrubého čreva. Ramená pobolievajú pri zníženej energii hrubého čreva a pľúc. Obličky majú na starosti minerálové a vodné hospodárstvo v tele a ich znížená aktivita môže spôsobovať opuchy dolných končatín a v konečnej fáze aj celého tela. Keď klesá aktivita obličiek, klesá taktiež aktivita lymfatického a hormonálneho systému, aj kostnej drene. Krvotvorba a imunita sú taktiež oslabené.

Čaj Achyrocline satureioides pomáha regenerovať trojicu orgánov, a to obličky, pľúca a slezinu, ktoré energeticky "držia" imunitný systém v pohode. Okrem toho vynikajúco pôsobí na vyčerpaný žlčník, bolesti chrbtice, krku, bráni vzniku asthma bronchiale, dráždivého kašľa, vzniku angín a upravuje činnosť týmusu, čím obmedzuje vznik zápalov a alergií. Vďaka obsahu polysacharidov posilňuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a je výborným relaxačným prostriedkom.

Achyrocline satureioides v kombinácii s prípravkom Levamin, kapsulami Vista Clear napomáha pri prevencii proti pandémii na obávanú "prasaciu" chrípku a iným chrípkovým ochoreniam.

Dodržiavaním správnych hygienických zásad, užívaním čisto prírodných doplnkov stravy Diochi, ktoré unikátnym spôsobom posilňujú energetické dráhy v organizme aj psychiku, dobrou náladou a každodenným úsmevom, sa nám určite podarí prekonať náročné ročné obdobie a pripraviť sa na vstup do nasledujúceho nového roku.

                                                                        Mgr. Ľudmila Lešková