Dnes je  19.08.2019                              |     Kontakt     |    Mapa stránok   |

diochi_clanky px px px

  "ANTICHRÍPKOVÝ PROGRAM" S PRÍPRAVKAMI DIOCHI  

px

Pojem chrípka, momentálne často a pravidelne skloňovaný v médiách, vyvoláva u ľudí strach a obavy. Táto nepohoda vplýva aj na imunitný systém a preto sa pokúsime navrhnúť čitateľom "antichrípkový program" s prípravkami Diochi. Chrípkový vírus je prenosný a niektoré jeho kmene spôsobujú ochorenie zvierat a môžu sa preniesť aj na človeka. Ide o vtáčiu, a na jar tohto roku zaznamenané, i prvé prípady úmrtia človeka na tzv. prasačiu chrípku. Aj napriek tomu, že zatiaľ neevidujeme žiadnu pandémiu, je potrebné vynaložiť úsilie na dostatočnú prevenciu. Tá spočíva nielen v očkovaní, ale aj v altenatívnom spôsobe regenerácie imunitného systému. Jednou z možností regenerácie je pravidelné užívanie bioinformačných prípravkov Diochi. Proti chrípke pôsobí preventívne Sagradin, Baktevir, Astofresh, čaj Achyrocline satureioides a Rosa centifolia.

Vírusy pod kontrolou

Baktérie a vírusy sa nachádzajú všade okolo nás. Akumulujú sa v ušiach, nose, dutinách, kde majú ideálne prostredie na rozmnožovanie. Keď dôjde k oslabeniu našej imunitnej sústavy, prechádzajú do ofenzívy. A ak k tomu ešte aj fajčíme, alebo sme nútení dýchať nečistý vzduch, zvádzame boj, ktorý sa prejavuje nedostatočným prekrvovaním sliznice. Pri prvých pocitoch nachladenia môžeme vyskúšať horúci kúpeľ s bylinkovými prísadami, ktoré prekrvia telo a zaktivizujú látkovú výmenu a obeh lymfatického systému. Veľmi účinný je Baktevir, ktorého úlohou je harmonizovať pľúca a slezinu, tak docielime aj posilnenie základného piliera nášho ochranného systému. Okrem toho môžeme ako analgetikum pridať Sagradin, ktorý zmierni bolesti v krku, zníži vysokú horúčku, zmierni kŕče a zaháji proces ochrany pred zápalovými procesmi a baktériám. Astofresh obsahom čistých prírodných silíc privedie organizmus do dobrej nálady a okrem toho zregeneruje dýchací a tráviaci systém.

Astofresh harmonizuje nielen dýchanie

Astofresh je bioinformačný doplnok stravy vyrobený z ôsmich silíc vybraných rastlín. Neobsahuje alkohol a preto je vhodný aj pre deti od troch rokov. Harmonizuje predovšetkým meridián žalúdka, sleziny s pankreasom a pľúca.Obsiahnutá látka, anethol, sa vylučuje pľúcami a rozpúšťa nahromadený hlien. Astofresh používame pri strese, na osvieženie dychu, k aromatizovaniu jedla a pitia, natierame bolestivé kĺby, pridávame do kúpeľa, aromalampy, sauny. Prítomná eukalyptová silica obsahuje antivírusový cineol účinný proti vírusom chrípky typu A a B. Pre svoje sťahujúce účinky sa silica podáva na zle hojace sa rany a ekzémy. A rovnako účinne odpudzuje dotieravý hmyz. Kardamomová silica obsahuje až tridsať percent cineolu, ktorý brzdí množenie chrípkových vírusov. Používa sa aj pri nadúvaní, častom močení, impotencii, zvracaní , bolestiach brucha.Citrónová silica má D-limonen, ktorý inhibuje rakovinové bunky pľúc a žalúdka. Obsah kumarinov v silici eliminuje množenie EB virózy. Výpary silice zlepšujú náladu, dýchanie, znižujú riziko vzniku aterosklerózy, tlmia bolesti hlavy. Badiánová silica harmonizuje hormonálny systém, prechodné návaly u žien v prechode, bolestivú menštruáciu, neplodnosť, zápaly čriev. Anízová silica má mierny účinok na ženské vaječníky. Feniklová silica sa používa pri cukrovke, horúčkach, zápche, ale aj neplodnosti. Grepová silica dokáže rozpúšťať menšie obličkové a žlčníkové kamene. Tonizuje a posilňuje organizmus a pre svoje silné detoxikačné účinky. Astofresh obsahom citrónovníka môžeme použiť aj pri odvykacích kúrach toxikomanov.

Antivírusový a analgetický účinok Sagradinu

Sangre de Drago je názov pre posvätný strom, ktorý rastie v pralesoch Peru v oblasti Amazónie. Pôvodný názov sa však vzťahuje ku škrabaniu a Indiáni tak získavali narezáváním stromu vzácny latex – Crotón lechleri. Latex má silný antivírusový účinok pri respiračných vírusoch, chrípkach, herpes vírusoch, hepatitíde typu A a B, cytomegalovírusoch . Dračia krv bráni množeniu baktérií a kožných plesní, pôsobí proti Bacilus subtilis, pri stafylokoku či salmonele. Obsiahnutý katechin regeneruje poškodenú pečeň, epikatechin má hypoglykemické účinky, ktoré využívame u cukrovkárov na znižovanie hladiny cukru v krvi. Proanthocyanidiny stimulujú rast vlasových folikulov a podporujú ich obnovu. Analgetický účinok Sagradinu využívame pri bolestiach hlavy, kĺbov, šliach, zažívacieho traktu, bolestivých vredových ochoreniach žalúdka, gastritíde, infekčných hnačkách, menstruačných bolestiach, uhryznutiach hmyzom. Sagradin je nápomocný aj pri krvácaní z nosa, pri parodontóze, ako prevencia pri ateroskleróze a znižování vysokého krvného tlaku.

Baktevir ochraňuje imunitu aj pečeň

Baktevir, ocenený ako najlepší prírodný produkt za rok 2005, je veľmi účinný pri prevencii proti chrípke. Úlohou rastlín obsiahnutých v prípravku je harmonizovať energetickú dráhu pľúc, hrubého čreva a sleziny. Aktivizáciou pľúc a sleziny totiž docielime posilnenie základného piliera nášho ochranného systému. Viróza zhoršuje dýchanie, prináša únavu a akoby stav bez energie. Sťažené dýchanie má vlyv i na naše srdce a okysličenie krvi. Keď zaktivizujeme činnosť sleziny, súbežne zaktivizujeme krvotvorbu. Dostatok červených krvinek zlepšuje dýchanie, lepší sa aj zásobovanie tkanív kyslíkom, a to má pre naše telo veľký význam. Špeciálne vybraná zmes rastlinných silíc v Baktevire, eliminuje množenie chrípkových vírusov a hnilobných procesov v črevách. Niektoré zložky Bakteviru majú bronchodilatačný efekt a pôsobia proti kŕčom. Pri dostatočnej regenerácii pľúc sa zároveň regeneruje aj naša chemická továreň – pečeň. Baktevir preto môžeme využiť aj pri infekciách pečene, ale aj iných orgánov.

Čaje Ruža stolistá a Achyrocline satureioides

Čaj Ruža stolistá má silné antibakteriálne, detoxikačné a protizápalové účinky. Doporučoval ju už geniálny Avicenna pri bronchitíde, tuberkulóze a iných pľúcnych ťažkostiach. Ruža stolistá obsahuje deväť antivírusových látok, ktoré posilňujú telo pri astme, chrípke, nádche a nachladení. Fytolátky ruže stolistej zastavujú hnačky, silnú menštruáciu, ochraňujú pečeň, srdce, slezinu, svaly, sliznicu žalúdka a čriev. Okvetnými lístkami ruže aromatizujeme menej výrazné čaje a zdobíme rôzne pochutiny. Čaj Achyrocline satureioides bráni vzniku asthma bronchiale, dráždivému kašľu, angínam a upravuje činnosť týmusu, sleziny a obmedzuje vznik zápalov a alergií. Vďaka obsahu polysacharidov posilňuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a je výborným relaxačným a psychiku rozjasňujúcim prostriedkom.

Ako sa brániť pred chrípkovými vírusmi? Okrem pravidelného otužovania, používania prípravkov Diochi a čajov, zvýšme prívod vitamínu D na maximum, používajme cesnak, cibuľu viac ako inokedy, pridávajme do jedla korenie kurkuma alebo ju zalejme ako čaj, ideálne sú aj zelený a biely čaj. Nezabúdajme na udržiavanie dobrého psychického stavu a vnútornej pohody, ktoré sú nepostrádateľnými spoločníkmi pri zvládaní nielen viróz, chrípky, ale aj závažných zdravotných problémov.

  UNIVERZÁLNY RECEPT PROTI CHRÍPKE

px

Prevencia proti chrípke - doporučuje nasledovné:

Čaj Achyrocline piť silnejší odvar, 3 kávové lyžičky na 3/4 litra vody
a piť 2 litre denne (dospelí a deti nad 10 rokov).
Čaj Rosa centifolia deti od troch rokov, aspoň 1/2 litra denne.
Levamin 3 x 20 kvapiek denne (dospelí a deti nad 10 rokov),
deti od 3 rokov 3 x 5 kvapiek.
Gerocel kvapky 3 x 20 kvapiek denne (dospelí a deti nad 10 rokov),
deti od 3 rokov 3 x 5 kvapiek.
Vista Clear 3 x 2 kapsuly denne po jedle (dospelí)
deti od 6 rokov 3 x 1 kapsula.
Deviral 3 x 1 kapsulu denne po jedle (dospelí).
Viraimun Dávkovanie podľa príbalového letáku.