Dnes je  13.11.2019                              |     Kontakt     |    Mapa stránok   |

diochi_clanky px px px

  POBYT PRI MORI AKO "MINERÁLOVÁ BOMBA" PRE ORGANIZMUS  

px

Letné obdobie je charakteristické dovolenkami pri mori a aktívnym opaľovaním. Ľudský organizmus si takýmto spôsobom môže načerpať energiu do „zásoby“. Je však otázne, v akej kvalite a kvantite??? Morská voda, bohatá na rôzne minerály, blahodárne pôsobí na pokožku aj na vnútornú harmóniu orgánov. Slnko zabezpečuje dostatočný prísun vitamínov, no nepreháňajme to a chráňme sa pred trvalým poškodením kože. Účinným a spoľahlivým spoločníkom pri celkovom udržiavaní vitality a peknej opálenej pokožky, a to nielen počas dovolenky, sú pre nás prípravky značky Diochi - Diocel biominerál, bylina Maytenus ilicifolia vo forme Cytonicu a krém Diozon clear. Krém s obsahom olivového oleja a ozónu ochraňuje a zároveň regeneruje spálenú pokožku. Prípravok Diocel biominerál dodáva organizmu, pri nadmernom potení v horúčavách, stratené minerály a čistí lymfatickú sústavu napríklad pri chudnutí. Cytonic cez regeneráciu hrubého čreva a pľúc chráni pokožku namáhanú UV žiarením a slnečnou páľavou.

Diocel biominerál – minerály do zásoby

Diocel biominerál obsahuje koloidné minerály v organickej forme a uhlík spolu so silikátmi, ktoré ľudské telo dokáže v maximálnej miere využiť. Tieto minerály pochádzajú z jedinečného náleziska organominerálov Šungit a vznikli vďaka činnosti protoorganizmov v morskom zálive, v období prekambria. Prípravok Diocel biominerál harmonizuje predovšetkým obličky, ktoré majú v tele na starosti vodné a minerálové hospodárstvo. Regeneráciou obličiek, močového mechúra, ale aj čriev za pomoci prípravku Diocel biominerál a plávaním v mori, môžeme skutočne zažiť komplexnú "minerálovú bombu". Urobme si zásobu na jeseň a zimu a posilnime si organizmus, krvotvorbu a dobrú činnosť lymfatického a imunitného systému. S nimi je spojená aj efektívna detoxikácia tela a výživa mozgovej drene. Organominerály okrem toho zvyšujú využiteľnosť vitamínov a ostatných látok potrebných pre výživu. Práve pre ich vysokú bioaktivitu stačí, aby boli tieto koloidné formy minerálov obsiahnuté v prípravku v malých množstvách. Vo všeobecnosti, biominerály spomaľujú starnutie, vyživujú telo, eliminujú riziko vzniku osteoporózy a chudokrvnosti. A aktívne založení jedinci si z Diocelu biominerálu môžu pripraviť napríklad aj vynikajúci iontový nápoj.

Maytenus ilicifolia ako energetický životabudič

Cytonic je bioinformačný posilňujúci doplnok stravy, vyrobený z rastliny Maytenus ilicifolia. Rastlina pomáha pri nedostatku bielych a červených krviniek a podporuje krvotvorbu, ktorá se deje cez obsahové látky v rastline so súčasným posilnením energetickej dráhy obličiek a aktiváciou kostnej drene. Brazilskí vedci dokonca zistili, že bylina napomáha očisťovať krv od rádioaktivného technecia, ktoré se používa v nukleárnej medicíne. Komplexné a synergické pôsobenie byliny Maytenus ilicifolia na organizmus je naozaj unikátne. Napríklad, pôsobením na energetickú dráhu pečene, môžeme nepriamo ovplyvniť i zanášanie ciev a pevnosť šliach. Cytonic užívame na posilnenie pri zápale žíl a okrem silného regeneračného účinku má i vazodilatačné účinky a napomáha rozťahovať cievy. To má vplyv aj na znižovanie vysokého krvného tlaku, ktorý je pre letné obdobie typický. Pri vysokom krvnom tlaku znížme príjem rafinovanej soli, živočíšnych bielkovín, bieleho cukru a začnime cvičiť. Pri užívaní Cytonicu môžeme pocítiť vzostupný príliv energie, sviežosť a začneme si pripadať o niekoľko rokov mladší. V kombinácii s prípravkom Diocel biominerál môžeme previesť omladzujúci proces mozgu a teda celého organizmu. Biominerály spomaľujú starnutie, eliminujú riziko vzniku osteoporózy, chudokrvnosti a nedostatočnú minerálnu výživu tkanív.

Diozon Clear chráni a okysličuje pokožku

Bioinformačný krém Diozon clear je vhodný pre všetky vekové kategórie a všetky typy pokožky. Jeho prednosťou je schopnosť ničiť baktérie, plesne a ich spóry, čo oceníme pri kúpaní sa v hotelových bazénoch, alebo pri návšteve sauny. Stačí si chodidla a ruky preventívne natrieť ráno a večer tenkou vrstvou krému. Diozon clear taktiež upokojuje začervenanú pokožku od slnka a okrem toho, jeho bioinformačnou vlastnosťou je harmonizovanie energetickej dráhy hrubého čreva, pľúc, močového mechúra a žalúdka. Ocenia ho teda tí, ktorí majú problémy spojené s týmito meridiánmi.

Využime možnosť zažiť „minerálový kokteil“ namiešaný z morskej vody, slnka a prípravkov Diochi. Tento nápoj je jedinečný a neopakovateľný, ako žiadna dovolenka a s ňou spojené prekrásne zážitky a spomienky. Želáme vám pohodu a príjemné chvíle strávené pri regenerovaní a načerpávaní energie do ďalších dní.