Dnes je  13.11.2019                              |     Kontakt     |    Mapa stránok   |

diochi_clanky px px px

  ZÁ(ZRAK) MENOM VISTA CLEAR  

px

V preklade spojenie vista clear znamená čistý pohľad a ten je v dnešnej pretechnizovanej spoločnosti nesmierne dôležitý. Mnoho civilizačných chorôb sa totiž prejavuje práve degeneráciou očí, zhoršeným videním, problémami s ušami - zlým sluchom, degeneráciou kostí, kĺbov, srdca a ciev, vysokým krvným tlakom, senilitou, žlčníkovými, obličkovými, tráviacimi a psychickými problémami. Všade okolo nás je stres a s väčšou mierou stresu potom klesá aj funkcia imunitného systému. Snažme sa byť vyrovnaní a v pohode. Jedine tak sa dajú riešiť rôzne životné situácie. Či sme starí, alebo mladí, mali by sme mať vždy pozitívny prístup k životu a vyhýbať sa stresovým situáciám. Degeneratívne choroby postihujú nielen tých skôr narodených. Alarmujúci je vysoký počet ochorení práve u vekovo mladých ľudí. Počet chronicky chorých narastá a je spôsobený dlhodobým stresom.

Degeneratívne procesy očí samozrejmosťou ?

V jednej nemenovanej štúdii, kde bol päťdesiatim osobám so šedým zákalom podávaný borievkový extrakt, sa zastavil jeho degeneratívny postup. Na ochranu očí , ciev a kĺbov bol špeciálne vyvinutý prípravok firmy Diochi - Vista clear, ktorý posilňuje zrak. Má antioxidačný účinok vďaka extraktu z plodov borievok, ktoré sa pýšia svojou dávnou históriou. Akou? Letci, počas druhej svetovej vojny, si všimli, že po borievkovom džeme majú lepšie nočné videnie, a to následne rozpútalo ďalší výskum, ktorý časom ich skúsenosti potvrdil. Borievky taktiež zlepšujú cievny obeh a zásobovanie buniek kyslíkom. Oslabenie zraku, únava očí, ciev a kĺbov je spôsobená degeneratívnymi procesmi buniek. Podľa čínskej medicíny tiež nedostatočnou energiou v pečeni a obličkách. Neustále zaťažovanie očí počítačovými monitormi a televíznymi obrazovkami celý proces podstatne urýchľuje. Porucha metabolizmu a taktiež pribúdajúci vek majú vplyv na štruktúru očných šošoviek, ktoré strácajú svoju priesvitnosť a vzniká šedý zákal. Degeneratívne procesy a poruchy metabolizmu sú v pozadí zeleného zákalu. Z hľadiska čínskej medicíny zelený zákal spôsobujú určité metabolické poruchy obličiek a môžu sa podpísať na degenerácii oka vo forme žltej škvrny (macula lutea) na očnom pozadí a spôsobiť tak zhoršenie centrálneho videnia. Vhodnou kombináciou pre výživu očí je užívanie prípravku Levamin spolu s tobolkami Vista clear.

Chráňme si kĺby a chrbticu preventívne

Rôznym reumatickým a zápalovým ochoreniam kostí, kĺbov a šliach, artróze, polyartritíde, reume a ďalším degeneratívnym ochoreniam, ako je osteoporóza, zlá funkcia kostnej drene a krvotvorba môžeme predchádzať používaním prípravku Vista clear. Za bolesťami chrbta v krížovej oblasti sa skrýva nedostatočná energia obličiek, močového mechúra a hrubého čreva. Ramená pobolievajú pri zníženej energii hrubého čreva a pľúc. Degenerácia kolien súvisí so zlou činnosťou obličiek, močového mechúra, ale i žalúdka a žlčníka. Problémy v bedrových kĺboch má na svedomí predovšetkým energetická rozladenosť žlčníka a obličiek. Obličky majú na starosti minerálové a vodné hospodárstvo v tele a ich znížená aktivita môže spôsobovať napríklad opuchy dolných končatín a v konečnej fáze aj celého tela. Keď klesá aktivita obličiek, klesá taktiež aktivita lymfatického a hormonálneho systému aj kostnej drene. Krvotvorba a imunita sú taktiež oslabené. Pri poklese funkcie pečene a žlčníka sa nám začínajú rozpadávať bedrové kĺby a šľachy, trpíme na výrony členkov. Vhodnou kombináciou pre výživu kĺbov je použiť tobolky Supracid a Vista clear.

Prečisťovanie cievneho systému Vista clearom

Zanášanie ciev cholesterolom, infarkt, mŕtvica, krehkosť kapilár, nedostatočné periférne prekrvenie, hemoroidy, zápaly ciev, bércove vredy, modriny a podliatiny sú alarmujúcim mementom pre dnešného uponáhľaného človeka. Keď klesá funkcia pečene a žlčníka, začína sa oslabovať aj cievny systém. Cievy sú krehké a plnia sa cholesterolom, praskajú cievky na lícach, tvoria sa bércove vredy, bolestivé hemoroidy a môže vznikať i upchávanie ciev. S pečeňou sú podľa čínskej medicíny spojené oči, šľachy a cievy. Človek v starobe trpí mnohými chorobami, ktorým sa dá vhodnou stravou a aktívnym odpočinkom veľmi dobre predchádzať. K výžive tela veľmi dobre prispievajú špeciálne bioinformačné výživové doplnky Diochi, ktoré obsahujú rôzne výživné látky z rastlín. Napríklad niekoho sužujú opakované hnačky, alebo zápcha. Zápcha je z hľadiska čínskej medicíny nesprávna koordinácia distribúcie vody medzi obličkami, hrubým črevom a pľúcami. V pozadí hnačiek môžu byť aj dysfunkcie rôznych orgánov oslabené bakteriálnymi a vírusovými infekciami. Obidva problémy telo lepšie zvláda celkovým posilnením napríklad za pomoci prípravku Vista clear.

Vyskúšajme silu byliniek, ktoré Vista clear obsahuje. Brusnica čučoriedková je unikátna schopnosťou udržiavať správnu hladinu krvného cukru v organizme. Hamamel virgínsky chráni pečeň a pomáha pri krvácajúcich hemoroidoch. Pagaštan konský je nápomocný napríklad pri bércových vredoch, Raynaudovej chorobe a znižuje účinky slnečného žiarenia. Medovka lekárska sa podáva pri neurózach, migrénach, bolestivej menštruácii. Harpagofyt ležatý sa odporúča pri kĺbovom a svalovom reumatizme, Bechterevovej chorobe, zápale šliach, psoriáze, ženskej neplodnosti. Starajme sa o svoje zdravie, a to preventívne s využitím prípravkov Diochi.