Dnes je  19.08.2019                              |     Kontakt     |    Mapa stránok   |

diochi_clanky px px px

  SAGRADIN  

px

MEDZINÁRODNE OCENENÝ BAKTEVIR , POSVÄTNÝ SANGRE DE DRAGO

V poľskej Toruni sa už každoročne koná medzinárodná súťaž v oblasti homeopatickej a prírodnej medicíny. Súťaže sa zúčastňujú známe svetové firmy, napríklad Boiron alebo Hell. Spoločnosť Diochi si za bioinformačný prípravok Baktevir odniesla cenu za najlepší prírodný liek za rok 2005. Bioinformačné prípravky Diochi spĺňajú najprísnejšie kritériá o vyváženosti jednotlivých zložiek a prítomné rastliny so silnými uzdravujúcimi účinkami, mnohokrát ešte len čakajú na svoje „objavenie“ pre terapeutické účely. Bylinky v organizme pracujú na princípe biorezonancie a energetickej sily a pôsobia tak preventívne alebo ako doplnková forma ku klasickej liečbe tažkých aj menej zložitých ochorení.

Energia v rovnováhe

Zdravá budúcnosť potrebuje zdravého človeka, ktorý vedie harmonický životný štýl. Nevyhnutnou zostáva pravidelná výuka o tom, ako pomôcť sebe a ľuďom vo svojom okolí. Prostredníctvom získaných informácií môžeme dospieť k poznaniu prírodných zákonov o energii, ktorá je potrebná na vyvážený stav organizmu. Pri poklese, alebo nadbytku energie totiž nastupuje na scénu premnoženie vírusov, baktérií, plesní. Bioinformačné prípravky Diochi preto v organizme fungujú ako detoxikačný, regeneračný a omladzujúci činiteľ, ktorý vplýva na celkovú fyzickú aj psychickú pohodu človeka.

Posvätný Crotón lechleri

Sangre de Drago je názov pre posvätný strom, ktorý rastie v pralesoch Peru v oblasti Amazónie. Pôvodný názov sa však vzťahuje ku škrabaniu, pretože Indiáni tak získavali narezáváním stromu vzácny latex – Crotón lechleri, podobne ako sa získava kaučuk. Sagradin, a v dostatočne vysokej koncentrácii aj prípravok Intocel, obsahujú túto veľmi vzácnu surovinu. Domorodé kmene ju používali na liečbu rôznych poranení, k zastaveniu krvácania, pri vredoch, kolikách, nádorových ochoreniach. Sangre de Grado sa v západnom svete stal známym pre obsah alkaloidu taspinu a látky proantocyanidu, účinných zložiek zodpovedných za regeneračné hojivé procesy v organizme. Spoločnosť Diochi používa Crotón lechleri vysokej kvality so záručnou dobou tri roky, čo je najvyššia garancia, ktorá sa na svetovom trhu vôbec vyskytuje. Nezráža sa a naviac je obohatená o organickú látku, a to dimethylfumarát, který sa vyskytuje napríklad v hubách, ako je Judášove ucho.

Antivírusový a analgetický účinok latexu

Latex má silný antivírusový účinok pri respiračných vírusoch, chrípkach typu A, B, herpes vírusoch, hepatitíde typu A a B, cytomegalovírusoch . Dračia krv bráni množeniu baktérií a kožných plesní, obsiahnuté fenolické zlúčeniny majú silné účinky napríklad proti Bacilus subtilis, pri stafylokoku či salmonele. Sagradin je preto ideálnym spoločníkom pri exotických cestách, pretože chráni náš tráviaci systém. Latex je vynikajúcim pomocníkom pri gynekologických zápaloch a vnútorne sa používa na podporu plodnosti u žien. Obsiahnutý katechin má regeneračné účinky na poškodenú pečeň a látka epikatechin má hypoglykemické účinky, ktoré možno využiť u diabetikov na znižovanie hladiny cukru v krvi. Proanthocyanidiny stimulujú rast vlasových folikulov a podporujú ich obnovu, a to pri súčasnom vnútornom aj vonkajšom použití. Pri výskyte lupín postačí aplikovať dvakrát do týždňa do mokrých vlasov niekoľko kvapiek latexu, ktorý využívame aj ako jemné prírodné tužidlo. Analgetický účinok Sagradinu využívame pri bolestiach hlavy, kĺbov, šliach, zažívacieho traktu, bolestivých vredových ochoreniach žalúdka, gastritíde, infekčných hnačkách, menstruačných bolestiach, uhryznutiach hmyzom. Sagradin je nápomocný aj pri krvácaní z nosa, pri parodontóze, ako prevencia pri ateroskleróze a znižování vysokého krvného tlaku.

Tradičné použitie dračej krvi

Dračiu krv obsiahnutú v prípravkoch Intocel a Sagradin používame pri bodných ranách ako silný dezinfekčný prostriedok, ako antimykotický prípravok pre ženy, na podporu krvotvorby po vytrhnutí zubov, pretože latex účinne a rýchle regeneruje ďasná, pri žalúdočných vredoch, reumatických opuchoch, hemoroidoch, zápaloch hltanu a angínach. Dračia krv zlepšuje činnosť čriev, žalúdka, pľúc a srdca, regeneruje organizmus pri oparoch a má aj silné antioxidačné účinky a pôsobí proti voľným radikálom čím ochraňuje DNA buniek a spomaľuje ich starnutie.

Užívaním bioinformačných prípravkov Diochi harmonizujeme energetickú databázu svojich meridiánových dráh v tele. Zároveň posilňujeme organizmus natoľko, že sa sám dokáže zregenerovať a odburať nežiadúcu toxickú záťaž. Na tejto ceste veľa pohody a trpezlivosti želá