Dnes je  12.11.2019                              |     Kontakt     |    Mapa stránok   |

diochi_clanky px px px

  DEPRESIA – TYPICKÝ NOVODOBÝ TREND  

px

V súčasnosti sa téme a liečbe depresie venuje obrovská pozornosť, pretože ňou trpí skoro každý. Je to výsledok pretechnizovaného spôsobu života. Len je otázne, nakoľko si to uvedomujeme. Na strane druhej záleží na spôsobe a prostriedkoch, ako depresiu zvládame a vyhýbame sa jej prípadnému návratu. Určite je na mieste preventívna regenerácia organizmu, pretože tu platí pravidlo smaragdovej dosky. Teda, čo je hore, je aj dole. To znamená, ak je náš psychický stav dobrý, telo pracuje bez väčších či menších prekážok. A naopak, zdravotné problémy a komplikované fyzické stavy priamo súvisia s činnosťou našej centrálnej nervovej sústavy. Aj napriek tomu, že existuje niekoľko závažných faktorov vzniku depresie, dozvieme sa, že dva z nich súvisia s nerovnováhou v oblasti obličiek a hormonálneho systému.

Príčiny depresie a hormonálny systém

Vzhľadom na šírku problematiky sa pozrieme iba na dve spojitosti vzniku depresie. Prvou sú hormonálne zmeny u žien a hlavne tam, kde sa dlhodobo užíva antikoncepcia a ktorá môže dobre vyladený hormonálny systém „rozhodiť“ a zapríčiniť tak vznik depresie. Nedostatok, alebo prebytok niektorých hormónov, je vždy základom rozvoja depresie. Ženské hormóny estrogény predlžujú plodné obdobie, zmierňujú obtiaže prechodného obdobia a menštruačné problémy. Znižujú psychickú tenziu a zvyšujú pocit psychickej pohody. Hormóny spomaľujú proces starnutia a urýchľujú liečbu mnohých ochorení. Zlepšujú náladu, pamäť a libido, potlačujú účinok stresových hormónov a udržiavajú tak telo štíhle a napomáhajú odburávať nadbytočný tuk. Estrozin je bioinformačný prípravok , ktorý obsahuje fytolátky podobné ľudským hormónom, hlavne progesterónu. Telo si z týchto prírodných látok dokáže vyrobiť vlastné estrogény. Tým sa harmonizuje činnosť hormonálneho systému, hlavne štítnej žľazy. Podmienky pre vznik depresie sa tak eliminujú.

Obličky v nerovnováhe a depresie

Obličky sú z hľadiska čínskej medicíny orgánom plným a spolupracujú v tele s orgánom dutým, močovým mechúrom. Táto dvojica má v organizme na starosti vodné a minerálové hospodárstvo. To znamená, že pokiaľ orgány pracujú nesprávne, môžu v tele vznikať opuchy, hlavne v dolných končatinách. Tieto dva orgány majú v tele samostatné energetické dráhy a ak u nich dôjde k energetickému poklesu, vzniká reálne nebezpečenstvo vzniku depresie. Obličky môže oslabiť infekcia, prítomnosť ťažkých kovov, veľké dávky alkoholu, niektorých liekov, psychický stres. Orgány v dolnej časti tela sú spojené s energetickými dráhami s mozgu. A preto tu platí zákonitá spojitosť medzi oslabením orgánov v dolnej časti tela a vznikom depresií v mozgu. Obličky sa podieľajú aj na depresiách spojených so strachom a fóbiami. Veľké oslabenie tejto orgánovej dvojice môže viesť k sebevražedným sklonom. Tu využime bioinformačný prípravok Diocel, ktorý postupne doplní energiu v energetickej dráhe a psychika sa zlepší. Okrem toho sa podporí celková detoxikácia a obnoví sa sluch. Zastaví sa degenerácia kĺbov, kostí a vlasov, dôjde k zlepšeniu činnosti lymfatického systému. Postupne vymiznú pochmúrne depresie a náš život dostane úplne iný rozmer.

Hlbšie depresívne stavy

V prípade, že je depresia naozaj hlboká, navštívme psychiatra a riaďme sa jeho pokynmi. Určite nič nepokazíme, ak popri klasickej liečbe použijeme ďalší z rady bioinformačných prípravkov firmy Diochi, a to Venisfér. Má totiž hlbší účinok na náš organizmus a zároveň harmonizuje činnosť mozgu. Venisfér znamená dostať sa „do inej sféry“ a doslova nás po psychickej stránke vytiahne na vyššiu energetickú úroveň. Keď sa takto posilnení pozrieme na to, čo nám depresiu a stres spôsobilo zistíme, že vlastne o nič vážne nešlo. V depresii si mnohokrát neuvedomujeme svoj stav ako reálnu situáciu, z ktorej sa dá vždy nájsť konkrétne východisko. Výborným pomocníkom pri depresiách je aj prípravok Nervamin, ktorý tým, že obsahuje okrem iných aj vzácny nardový olej, dopĺňa všetky prípravky regenerácie Diochi. A predovšetkým, upokojuje a navodzuje pokojný spánok. Nakoniec, harmonizuje celú osobnosť a napomáha pri akomkoľvek nápore práce a stresu.

Každá depresia má svoju príčinu a je zvládnuteľná. Záleží na našom pozitívnom prístupe k nej a preventívnej a dostatočnej regenerácii organizmu. Veľa energie a málo stresu a depresie pri zvládaní každodenných životných situácií želá