Dnes je  13.11.2019                              |     Kontakt     |    Mapa stránok   |

diochi_clanky px px px

  CHRÁŇME SA PRED VÍRUSMI S DIOCHI PRÍPRAVKAMI  

px

Začínajúce zimné obdobie dáva priestor pre útok vírusov na náš imunitný systém. O jeho dokonalé fungovanie sa stará slezina, ktorá veľmi citlivo reaguje na rôzne infekcie. Ak sa pridruží stres náš každodenný, málo výdatného spánku, nevhodná strava, tak sa niet čomu diviť, že v sychravom a daždivom počasí kašleme, máme nádchu a bolesti v krku. Týmto problémom môžeme čeliť a zmierniť priebeh ofenzívneho náporu baktérií, prostredníctvom užívania bioinformačných prípravkov a čajov Diochi. Osvedčenými prípravkami sú Intocel, Baktevir, Diocel Biominerál, Gerocel a Astofresh, ktoré vytvárajú kvalitnú a účinnú ochranu proti chrípke a nachladeniu. K tomu môžeme pridať čaje ako Achyrocline satureoiedes alebo Ruža stolistá so silným imunitným pôsobením.

VÍRUSY POD KONTROLOU

Baktérie a vírusy sa nachádzajú všade okolo nás. Akumulujú sa v ušiach, nose, dutinách, kde majú ideálne prostredie na rozmnožovanie. Keď dôjde k oslabeniu našej imunitnej sústavy, prechádzajú do ofenzívy. A ak k tomu ešte aj fajčíme alebo sme nútení dýchať nečistý vzduch, zvádzame boj, ktorý sa prejavuje nedostatočným prekrvovaním sliznice.V ústnej dutine a hrtane existuje viac choroboplodných zárodkov, než je obyvateľov v celej metropole New York. Keď dôjde k narušeniu rovnováhy, mikroorganismy bezohľadne využijú situáciu a rozmnožia sa explozívnou rýchlosťou. Telo sa bráni a krvný obeh privádza na bojovné pole obranné látky a na sliznici sa vytvára ochranný povlak.

PRÍRODA NA POMOCI

Pri prvých pocitoch nachladenia môžeme vyskúšať horúci kúpeľ s bylinkovými prísadami, ktoré prekrvia telo a zaktivizujú látkovú výmenu a obeh lymfatického systému. Veľmi účinný je Baktevir, ktorého úlohou je harmonizovať energetickú dráhu pľúc, hrubého čreva a sleziny. Aktivizáciou pľúc a sleziny docielime posilnenie základného piliera nášho ochranného systému. Viróza zhoršuje dýchanie, prináša únavu a akoby stav bez energie. Sťažené dýchanie má vlyv i na naše srdce a okysličenie krvi. Keď zaktivizujeme činnosť sleziny, súbežne zaktivizujeme krvotvorbu. Dostatok červených krvinek zlepšuje dýchanie, lepší sa aj zásobovanie tkanív kyslíkom, a to má pre naše telo veľký význam. Špeciálne vybraná zmes rastlinných silíc, eliminuje množenie hlavne chrípkových vírusov a bráni množeniu hnilobných procesov v črevách. Niektoré zložky Bakteviru majú bronchodilatačný efekt a pôsobia proti kŕčom. Pri dostatočnej regenerácii pľúc sa zároveň regeneruje aj naša chemická továreň – pečeň. Baktevir preto môžeme využiť aj pri infekciách pečene, ale aj iných orgánov.

ASTOFRESH HARMONIZUJE DÝCHANIE

Astofresh je bioinformačný doplnok stravy vyrobený zo silíc vybraných rastlín a ktorý neobsahuje alkohol. Preto je vhodný aj pre malé deti už od troch rokov. Harmonizuje predovšetkým meridián žalúdka, sleziny s pankreasom a pľúca. V Astofreshi obsiahnutá látka, anethol, sa vylučuje pľúcami a napomáha tak uvoľňovaniu a rozpúšťaniu hlienu. Ďalšia prítomná látka cineol má zasa antivírusové účinky. Astofresh používame pri strese, alebo na osvieženie dychu pred dôležitou schôdzkou. Astofresh používame k aromatizovaniu jedla a pitia, natierame bolestivé kĺby, pridávame do kúpeľa pri reumatických bolestiach. Alebo ho nakvapkáme do aromalampy či sauny.

RUŽA STOLISTÁ ZLEPŠUJE SPÁNOK

Ruža stolistá má silné antibakteriálne, detoxikačné a protizápalové účinky. Čaj z ruže stolistej doporučoval už geniálny Avicenna pri bronchitíde, tuberkulóze a iných pľúcnych ťažkostiach. Ruža stolistá obsahuje deväť antivírusových látok, ktoré posilňujú telo pri astme, chrípke, nádche a nachladení. Fytolátky ruže stolistej zastavujú hnačky, silnú menštruáciu, ochraňujú pečeň, srdce, slezinu, svaly, sliznicu žalúdka a čriev. Vďaka svojej ružovej aróme sa okvetnými lístkami dajú aromatizovať aj menej výrazné čaje a zdobiť rôzne pochutiny.