Dnes je  12.11.2019                              |     Kontakt     |    Mapa stránok   |

diochi_clanky px px px

  BOJ S ÚNAVOU A STRESOM JE ZVLÁDNUTEĽNÝ  

px

Pre úspešne pracujúceho človeka, školopovinné dieťa, ale aj zábudlivého staršieho člena rodiny, je únava stresujúcim faktorom a činiteľom, ktorý mu dennodenne odoberá zdravie a životnú energiu. Možno vôbec nad vyčerpanosťou zvíťaziť? V prvom kroku s ňou prestaňme zápasiť a prijmime ju ako signál na započatie čo najrýchlejšej regenerácie. V druhom kroku si uvedomme, že jej môžeme predchádzať iba pravidelnosťou vo všetkých aktivitách a užívaním čisto bylinných preparátov firmy Diochi, ktoré prirodzeným spôsobom dodávajú telu aj duši energiu a čistia organizmus od nahromadených toxínov. Tie sa spolu s vírusmi, plesňami a baktériami priamo podieľajú na vzniku a rozvoji ťažkých civilizačných ochorení. Bioinformačné prípravky Diochi revitalizujú všetky energetické dráhy v tele a tak dokážu pôsobiť na človeka komplexne. Plus odstraňujú príčinu rôznych nahromadených chronických stavov. Vyhneme sa tak nadmernému užívaniu antibiotík a ďalších, často nepotrebných, druhov liekov.

Levamin a zložité životné situácie

Za normálnych okolností by sme mali stresové situácie zvládať v pohode a bez zdravotných problémov. Pokiaľ je životodárna energia zablokovaná, sme psychicky rozladení. Skúsme pravidelne užívať prípravok Levamin, ktorého názov napovedá, že sa dokážeme nad zložité problémy povzniesť, v tom dobrom slova zmysle. Levamin s bylinou rozchodnicou ružovou, ktorá obsahom látky p-tyrosol pomáha mozgu a pamäti pracovať dokonale a bez väčších problémov, je vhodný pre všetky vekové a rôzne kapacitne mozog zaťažujúce kategórie. Prípravok chráni pečeň, žalúdok, slezinu, obličky, srdce aj pľúca, dôležité orgány pri vyčerpanosti a únave. Účinky Levaminu oceníme napríklad aj pri spaľovaní tukov, cvičení a naberaní svalovej hmoty vo fitness centrách, pri podpore imunity a deficite sexuálnej energie.

Fytohormóny - elixír na dlhovekosť

Na energetickú a zároveň emocionálnu rovnováhu vplýva hormonálna hladina, ktorú je potrebné si udržiavať vo vyváženom stave. Týka sa to mužov aj žien, pretože najsilnejším zdrojom energie a žitotabudičom je naša perfektná hormonálna výbava. Firma Diochi ( www.diochi.com) preto vyvinula elixír pre ženy Estrozin a pre mužov Androzin, ktoré obsahom prírodných fytohormónov pomáhajú obom pohlaviam mládnuť. A nielen to, odznievajú prostatické príznaky, začínajúca osteoporóza, zlepšuje sa psychika, depresie odchádzajú. Zlepšuje sa pamäť, libido vzrastá, telo je štíhle a v dobrej fyzickej kondícii. Estrogény v prírodnej podobe prispievajú k vývoju pekných ženských tvarov a zmierňujú negatívny dopad zväčšenej tvorby mužských pohlavných hormónov, v období okolo dvadsiatehopiateho roku života. Zvyšujú imunitu, priaznivo ovplyvňujú diabetes, zohrávajú dôležitú úlohu pri prevencii koronárnej ateroskleróze a znižujú hladinu serového cholesterolu. Určité množstvo fytohormónov s estrogenným pôsobením obsahujú taktiež prípravky Diochi, a to Baktevir, Venisfér, Astomin a Astofresh.

Lapacho červené – antioxidačný prostriedok

Na naše srdce, mozog, hormonálny systém a tenké črevo antioxidačne pôsobí aj bylina Lapacho červené. Čajovina stimuluje tvorbu červených a bielych krviniek, normalizuje zloženie krvi, posilňuje cievy a brzdí rast rakovinotvorných buniek, hlavne pri leukémii. Lapacho červené zlepšuje metabolizmus, činnosť kostnej drene, sleziny a pankreasu. Odstraňuje z tela rôzne druhy zápalov, plesní a obmedzuje vznik psoriázy, ekzému, migrény, bolesti kĺbov, artritídy, Parkinsonovej choroby, roztrúsenej sklerózy. Znižuje množenie baktérií typu Brucela, Polia vírusu, Herpesu simplex či pôvodcov chrípkových vírusov. Upokojuje psychiku a tak zlepšuje celkovú odolnosť nášho centrálneho nervového systému.

Prípravky Levamin, Estrozin, Androzin či čajovina Lapacho červené prispievajú k regenerácii a energetickej rovnováhe, ktorá je zaťažená každodennými starosťami. So stresom ubúda energia a naša Vis vitalis je na pokraji zrútenia. Nezvládame osobný a spoločenský rast, vzťahy napĺňame negatívnymi skúsenosťami a emóciami. Skúsme spoločne a za pomoci pravidelného používania bioinformačných prípravkov Diochi, nenútene a jednoduchým spôsobom meniť svoj vnútorný aj vonkajší svet k lepšiemu. Veríme, že s Diochi prípravkami nezabudnete nezabúdať na vytváranie kvalitných vzťahov, naplnených pochopením, zdravou dôverou, rešpektom a ústretovosťou .