Dnes je  19.08.2019                              |     Kontakt     |    Mapa stránok   |

diochi_clanky px px px

  PREŽIME ZIMU S DIOCELOM.  

px

Zima je ročné obdobie, ktoré je charakteristické nielen lyžovačkami a snehovými radovánkami. So zimou sa spájajú aj premrznuté chodidlá a nos, typický obraz človeka počas týchto premrznutých dní. Zimné mrazivé obdobie so sebou prináša veľkú záťaž nielen pre správnu funkciu obličiek, ale aj dýchacieho a imunitného systému. Dosť dôvodov na to, aby sme sa zamysleli nad regeneráciou a posilňovaním vlastného obranného systému. Na pomoc si zoberieme v poradí tretí prípravok z Regenerácie zo Sféry, a to Diocel. Ak k nemu pridáme bylinný čaj Smilax lekársky, sme na dobrej ceste. Zima - čas regenerácie obličiek

Diocel má na starosť vodné a minerálové hospodárstvo v našom organizme. A napokon, v hlbinách vody sú ukryté tajomstvá, zdedené po mnohé generácie a stáročia a taktiež dôležité informácie pre náš život. Paralelou vody sú obličky, ktoré podľa čínskej medicíny predstavujú najdôležitejší orgán v tele. Ak sú slabé obličky, trpia väčšinou aj ostatné orgány, pretože vysychá „prameň“. Diocel regeneruje nielen obličky, ale aj močový mechúr, močové cesty a lymfatický systém. Pri dlho trvajúcich chorobách alebo vysiľujúcom spôsobe života sa odčerpáva energia obličiek. V tejto súvislosti by sme si mali uvedomiť, aký dôležitý je oddych a dostatok času na regeneráciu obličiek. Obličky sa starajú hlavne o spodnú polovicu tela. Voda v nohách či v stehnách alebo opuchy pri celulitíde, sú dôsledkom oslabenia predovšetkým energie obličiek. Obličky tiež ovplyvňujú silu a kvalitu kostí a produkujú životne dôležitú miazgu, ktorá chrbticou stúpa až do mozgu. Vplývajú tak i na našu duševnú činnosť, pamäť a koncentráciu. Preto, ak chceme prosperovať a mať úspech, mali by sme sa starať o rovnováhu v oblasti svojich obličiek.

Ťažké kovy poškodzujú obličky

Ťažké kovy majú vlyv na zníženie činnosti obličiek a veľmi častým typom alergie, ktorá sa spája s obličkami, je alergia na ťažké kovy. Olovo je vo vzduchu každého mesta, do ktorého sa dostáva z výfukových plynov áut. Ortuť a stiebro sa zasa nachádza v zubných výplniach, nikel v niektorých lacných ozdobách - retiazky, náramky, hodinky a podobne . Námietky na uvoľňovanie ortute zo zubných náplní sa rôznia. Nemusíme hneď utekať k zubárovi a žiadať keramickú výplň. Skúsme si raz za rok urobiť detoxikačnú kúru na posilenie oblasti obličiek a použime k tomu Diocel. Týmto urychlíme vylučovanie ťažkých kovov z tela a znížime ich vnútorné zásoby. Zaťažené obličky signalizujú nerovnováhu pomocou reflexných zón, a to oblasťou pod očami. Môžeme tam mať tmavé kruhy, opuchy alebo rôzne výrastky a bradavice. Všímajme si tieto ukazovatele.

Obličky a strach

Poškodenie obličiek alebo ich znížená funkcia a energetická disharmónia môžu byť príčinou nášho zvýšeného strachu alebo fóbií. A naopak, zvýšené vystavovanie našej psychiky strachu pre nás môže znamenať oslabenie v oblasti obličiek. Všetko funguje obojstranne. Uvedomme si, že strach pochádza z nerovnováhy v obličkách a ten, kto sa bojí, by mal posilňovať práve oblasť obličiek. Pri regenerácii využime silu Diocelu, pričom na začiatku regenerácie sa môže strach ešte prehĺbiť. To je normálna a napokon prospešná reakcia tela na prísun potrebnej energie. Potom nasleduje obrat a postupné oslabovanie strachu. Všetko sa pohybuje v akýchsi vlnách zhoršenia a zlepšovania, až sa naša energetická pozícia upevní. A to natoľko, že to, čoho sme sa neuveriteľne báli, je pre nás už absolútne neškodné a nespôsobuje nám to strach a obavy.

Smilax lekársky a psoriáza

K regenerácii za pomoci Diocelu môžeme pridať aj bylinkový čaj Smilax lekársky, ktorý okrem dôležitých saponínov obsahuje aj vápnik, meď, železo, jód či vitamíny B-komplexu. Smilax officinalis bol známy už u Indiánov z Južnej Ameriky, ktorí ho používali vzhľadom na svoje afrodiziakálne účinky na liečbu kvapavky a syfilisu. Smilax lekársky eliminuje aj riziko vzniku rakoviny krčka maternice u žien, pôsobí pri artritíde, astme, zápaloch obličiek a močového mechúra, arterioskleróze a podporuje vylučovanie odpadových solí z tela. Čajový odvar zlepšuje obranyschopnosť organizmu, čistí krv, aknóznu pleť, znižuje tlkot srdca a hladinu cholesterolu v krvi. Výskumom bolo zistené, že po piatich mesiacoch pitia Smilaxu lekárskeho došlo v sedemdesiatich percentách prípadov k ústupu psoriázy bez neskoršej regresie ochorenia. Prežime preto zimu v pohode a zdraví za pomoci regenerácie organizmu s Diocelom a Smilaxom lekárskym.