Dnes je  19.08.2019                              |     Kontakt     |    Mapa stránok   |

diochi_clanky px px px

  INTOCEL A ČAJ MAYTENUS ILICIFOLIA SÚ ELIXÍRY MLADOSTI.  

px

Triesloviny regenerujú črevá

Intocel ako „korunný“ kráľ v rodine bioinformačných prípravkov Diochi harmonizuje predovšetkým meridián troch žiaričov, opasku, žalúdka, sleziny, oblasť hrubého a tenkého čreva, pečene a žlčníka. Obsahuje vzácny latex - Crotón lechleri, rôzne druhy trieslovín ako tanín a taktiež fytohormóny s analgetickými, antibakteriálnymi či antimykotickými účinkami. Intocel používame pri onkologických stavoch a na elimináciu rizika vzniku rakoviny v oblasti hrubého čreva. Triesloviny obsiahnuté v Intoceli uľahčujú detoxikáciu organizmu od chemických látok nazývaných ftaláty, ktoré môžu znižovať plodnosť u mužov a spôsobovať hormonálnu dysfunkciu u žien. Triesloviny zastavujú hnačky a vnútorné krvácanie. Intocel je preto vhodný pri častom krvácaní z nosa či dlhodobom menštruačnom krvácaní.

Nebezpečný Helicobacter pylori

Pri žalúdočných vredoch Crotón lechleri prítomný v Intoceli priamo pôsobí na baktériu Helicobacter pylori. Intocel harmonizuje okolie pupka a čriev, čo je veľmi dôležité napríklad pri Crohnovej chorobe, rôznych zápalových procesoch čriev, pankreasu, prostaty a prekanceróznych stavoch a polypoch v črevách. Tanin a ďalšie druhy trieslovín obsiahnuté v Intoceli reagujú pri styku s bielkovinami na slizniciach a vytvárajú tak ochranný mikrofilm. Cez takto posilnenú mikroflóru ťažšie prenikajú vírusy, mikróby a baktérie do nášho tela.

Intocel a Herpes simplex

Bioinformačný prípravok Intocel podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a obmedzuje riziko vzniku vírusu Herpes simplex. Pri herpesových oparoch potierame postihnuté miesto Intocelom a vnútorne ho užívame, a to dvadsať kvapiek, trikrátdenne až do zlepšenia stavu. Crotón lechleri má silný analgetický efekt a môžeme ho v pohode užívať pri rôznych typoch migrén, bolestiach v krížoch, bolestivých kĺboch. Prítomná bylina Kadidlovník pravý obsahuje aj kyselinu boswelovú, ktorá dokáže po niekoľkých mesiacoch pravidelného užívania zregenerovať poškodené kĺby. Súčasne by sme však mali obmedziť zvýšený prísun živočíšnych bielkovín, cukru, kofeínu a soli.

Prvá pomoc pri zápale ucha

Pri bolestiach v ušiach nakvapkáme do desať mililitrov vody dvadsať kvapiek Intocelu a pridáme jednu lyžičku jablčného octu. Zopár kvapiek nakvapkáme do ucha a potom v roztoku namočený tampón zasunieme do ucha tak, aby sme ho mohli pohodlne vytiahnuť podľa potreby. Ucho previažeme bavlnenou šatkou a necháme pätnásť minút pôsobiť. Opakujeme podľa potreby a spravidla do hodiny by bolesť mala ustúpiť. V opačnom prípade vyhľadáme lekára s odbornou pomocou. Intocel podávame súčasne zvonku aj vnútorne. Po dobratí fľaštičky Intocelu užívame flaštičku Diocelu, ktorý sa postará o dobrú kondíciu obličiek. Tie totiž súvisia s kvalitnou činnosťou našich uší.

Maytenus ilicifolia ako antacidum

Bioinformačný čaj Maytenus ilicifolia má všestranné použitie. Obsahuje fytoestrogény, ktoré znižujú riziko výskytu osteoporózy u žien a ťažkostí v prechode. Obmedzuje vznik rakoviny a leukémie už pri malých dávkach a pomáha aj při žalúdočných vredoch či prekyslení žalúdka. Celkovo harmonizuje hormonálny systém, činnosť epifýzy, štítnej žľazy, hypofýzy, vaječníkov, nadobličiek. Odstraňuje napätie, stres, regeneruje srdce, slezinu, žalúdok, pečeň a používame ho aj pri chudokrvnosti. Prítomnosť látky nazývanej celastrol radí bylinu medzi jednu z mála, ktoré majú pozitívny efekt pri liečbe Alzheimerovej choroby.