Dnes je  19.08.2019                              |     Kontakt     |    Mapa stránok   |

diochi_clanky px px px

  INTOCEL A ČAJ ACHYROCLINE SATUREIOIDES STABILIZUJÚ
  VÝKYVY ORGANIZMU.
 

px

Prechod zo starého do nového roku býva pre mnohých z nás zložitým obdobím. Rekapitulujeme dosiahnuté vo svojom živote a zameriavame sa na nové možnosti ďalšieho rastu. Tieto aspekty môžu so sebou prinášať mnoho energetických výkyvov na fyzickej aj psychickej úrovni. Vynikajúcim pomocníkom v takýchto prípadoch je bioinformačný prípravok Intocel a čaj Achyrocline satureioides, ktoré organizmus v maximálnej miere harmonizujú a stabilizujú.

Triesloviny a rakovina hrubého čreva

Intocel je korunným kráľom v rodine bioinformačných prípravkov Regenerácie vo Sfére. Harmonizuje predovšetkým meridián troch žiaričov, opasku, žalúdka, sleziny, oblasť hrubého a tenkého čreva, pečene a žlčníka. Obsahuje vzácny latex Crotón lechleri, rôzne druhy trieslovín ako tanín a fytohormóny s analgetickými, antibakteriálnymi, antimykotickými účinkami. Intocel sa využíva aj pri onkologických stavoch a na elimináciu rizika vzniku rakoviny napríklad v oblasti hrubého čreva. Triesloviny obsiahnuté v Intoceli uľahčujú detoxikáciu organizmu od chemických látok – ftalátov, ktoré môžu znižovať plodnosť u mužov a spôsobovať hormonálnu dysfunkciu u žien. Prostredníctvom harmonizácie meridiánu hrubého čreva môžeme ovlyvniť kazivosť zubov a tiež párový orgán, a to pľúca napríklad pri dušnosti. Triesloviny zastavujú hnačky a vnútorné krvácanie. Preto je Intocel vhodný pri častom krvácaní z nosa či dlhodobom menštruačnom krvácaní.

Latex pôsobí na vírus Helicobacter pylori

Pri žalúdočných vredoch sa osvedčuje latex Crotón lechleri, ktorý priamo pôsobí na baktériu Helicobacter pylori. Japonský výskum zasa dospel k záveru, že latex stimuluje činnosť vlasových folikulov pri vnútornom aj vonkajšom použití a teda zlepšuje rast a kvalitu vlasov. Intocel harmonizuje oblasť plexus solaris – okolie pupka a čriev, čo je veľmi dôležité pri Crohnovej chorobe, rôznych zápalových procesoch čriev, pankreasu, prostaty a prekanceróznych stavoch alebo polypoch v črevách. Tanin a ďalšie druhy trieslovín reagujú pri styku s bielkovinami na slizniciach a vytvárajú ochranný mikrofilm, cez ktoré ťažšie prenikajú vírusy, mikróby a baktérie do nášho tela. Preto sa v tejto súvislosti Intocel odporúča ľuďom s nadváhou a prílišnou chuťou do jedla.

Intocel a Herpes simplex

Intocel podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a obmedzuje riziko vzniku herpesu simplex. Pri oparoch pokvapkajme postihnuté miesto Intocelom a vnútorne užime akútnu dávku- dvadsať kvapiek trikrát za deň. Crotón lechleri má analgetický efekt a preto ho užívame pri rôznych typoch migrén, bolestiach v krížoch, bolestivých kĺboch. V Intoceli prítomný Kadidlovník pravý obsahuje aj kyselinu boswelovú, ktorá dokáže po niekoľkých mesiacoch pravidelného dávkovania zregenerovať poškodené kĺby. Na čiastočnú regeneráciu potrebujeme Intocel užívať minimálne tri mesiace, na celkovú regeneráciu až sedem mesiacov. Súčasne by sme mali obmedziť zvýšený prísun živočíšnych bielkovín, cukru, kofeínu a soli.

Recept na zápal ucha

Pri bolestiach v ušiach nakvapkajme do desať mililitrov vody dvadsať kvapiek Intocelu a pridajme jednu lyžičku jablčného octu. Zopár kvapiek nakvapkajme do ucha a potom v roztoku namočený tampón zasuňme do ucha tak, aby sme ho mohli pohodlne vytiahnuť podľa potreby. Ucho previažme šatkou a nechajme pätnásť minút pôsobiť. Postup opakujeme a spravidla do hodiny by bolesť mala ustúpiť. V opačnom prípade vyhľadajme lékara s odbornou pomocou. Intocel podávame súčasne i vnútorne. Po dobratí celej fľaštičky Intocelu užívame jednu flaštičku Diocelu. Ten sa postará o dobrú kondíciu obličiek, ktoré súvisia s kvalitou činnosti našich uší.

Čaj Achyrocline satureioides posilňuje imunitu

Rastlina Achyrocline satureioides patrí do čeľade astrovitých a má všestranné využitie. Okrem antibakteriálnych, antiepileptických, hypoglykemických a imunostimulačných účinkov má aj silné antivírusové účinky. Vplýva na harmonickú činnosť pľúc, obličiek, sleziny a žlčníka a je preto ideálna v období chrípok a nachladení. Vďaka sedatívnym účinkom upokojuje dráždivý kašeľ a črevá pri nadúvaní. Šamani v južnej Amerike ju používali na liečbu diabetu. Pravidelným pitím čaju v trojtýždňových intervaloch a s jednotýždňovou pauzou docielime harmóniu v oblasti trávenia, obličiek a centrálneho nervového systému. Bol dokázaný aj imunomodulačný účinok Achyrocline satureioides, pretože aktivizuje činnosť týmusu. V Kolumbii dodnes používajú čajovinu vzhľadom na jej protinádorové účinky a preto, že v maximálnej miere posilňuje imunitný systém.

V prípade, že potrebujeme svoj preťažený organizmus čo najrýchlejšie a v najkvalitnejšej miere stabilizovať, použime Intocel. Účinky prípravku oceníme pri každom začínajúcom prechladení, horúčke, rôznych bolestivých stavoch, zlom trávení či nadváhe.