Dnes je  12.11.2019                              |     Kontakt     |    Mapa stránok   |

diochi_clanky px px px

  VENISFÉR REGENERUJE SRDCE. LAPACHO ČERVENÉ PODPORUJE
  KRVOTVORBU.
 

px

Mesiac máj sa už tradične spája so slovom láska, pretože v každom z nás sa so slnečnými dňami a kvitnúcimi záhradami prebúdza teplo a hrejivý pocit na srdci. Toto prekrásne obdobie prináša so sebou z biologického hľadiska aj väčšiu aktivitu cievneho systému. Dosť dobrý dôvod na regeneráciu mozgu a zároveň srdca, ktoré zaťažené letnými horúčavami, trpí. Preto aj infarkty myokardu sú typické práve pre toto ročné obdobie. Pretože činnosť srdca súvisí s aktivitou tenkého čreva, je dôležité regenerovať oba tieto orgány, a to za pomoci bioinformačného prípravku firmy Diochi - Venisféru. Venisfér totiž vďaka vysokému obsahu prírodných antioxidantov spomaľuje starnutie a urýchľuje detoxikáciu ľudského organizmu.

Venisfér ako „fytopolícia“

Bioinformačný prípravok Venisfér harmonizuje predovšetkým energiu srdca, osrdcovníka, sleziny s podžalúdkovou žľazou a tenkého čreva. Telo si takto prirodzenou cestou upravuje problémy, ktoré sa spájajú s disharmóniou v týchto meridiánoch a zvyšuje sa aj obranyschopnosť organizmu. Venisfér okrem mnohých bylín, obsahuje aj ginkgo bilobu, ktoré zvyšuje periférne prekrvenie srdca. To ocenia najmä starší ľudia, ale i mladší, ktorí majú problém s pamäťou. Fytolátky obsiahnuté vo Venisféri obmedzujú riziko vzniku progresie degeneratívnych zmien v mozgu, srdci, kĺboch, cievnom, ale aj centrálnom nervovom systéme. Užívaním Venisféru môžeme niekoľkonásobne urýchliť detoxikáciu orgánov a spomaliť starnutie tkanív. Voľné radikály, ktoré vznikajú napríklad pri fajčení, fyzickej záťaži, radiácii, chemoterapii či prílišnom opaľovaní, ale aj pri normálnom metabolizme, sú extrémne nestabilné a podieľajú sa na predčasnom starnutí. Oxidujú bunkové membrány a ničia tak organické tkanivo a pokožku. Oxidáciou cholesterolu spôsobujú srdcovo-cievne ochorenia, deštrukciou DNA zasa rakovinotvorné zmeny v organizme. Venisfér z tohto pohľadu preto môžeme právom považovať za akúsi malú „fytopolíciu“.

Nepodceňujme zápaly v tele

Srdcový infarkt bol pripisovaný zúženiu tepien v dôsledku postupného hromadenia zlého cholesterolu LDL na ich stenách. Neskôr sa však zistilo, že takmer u polovice ľudí s normálnou hladinou cholesterolu LDL dochádza tiež k infarktu. A to v dôsledku uvoľnenia usadenín v cievach. Potom bola objavená súvislosť medzi uvoľňovaním usadenín a zápalovými procesmi v tele. Ďalšie výskumy dokázali i existenciu nanobaktérií, ktoré prispievajú ku kôrnateniu ciev, spôsobujú ich kalcifikáciu, pretože sa v nich vytvára minerál nazývaný apatit. Rozhodne by sme preto nemali podceňovať vznik chronického zápalu v tele. V jeho pozadí sa po nejakom čase môže následne rozvinúť zložitejšie ochorenie, rôzne druhy alergií, diabetes , rakovina. Ak pravidelne trpíme zvýšenou teplotou, venujme svojmu telu oveľa väčšiu pozornosť. Ten, komu správne pracuje tenké črevo, má dobrú obranyschopnosť organizmu. Komplexnosťou podpory správnej krvotvorby pomocou fytoterapie, cielenou a hĺbkovou detoxikáciou a podporou energie v tenkom čreve a následne v srdci, urýchľujeme samoregeneračné procesy organizmu.

Lapacho červené je silný antioxidant

Venisfér regeneruje naše srdce, mozog, hormonálny systém a tenké črevo, pretože pôsobí silne antioxidačne. Podobnými vlastnosťami sa vyznačuje aj bylina s názvom Lapacho červené, ktoré stimuluje tvorbu červených a bielych krviniek, normalizuje zloženie krvi, posilňuje srdce, cievy a brzdí rast rakovinotvorných buniek napríklad pri leukémii. Lapacho červené zlepšuje metabolizmus, činnosť kostnej drene, sleziny a pankreasu. Odstraňuje z tela rôzne druhy plesní, zápaly a obmedzuje tak vznik psoriáz, ekzému, migrén, bolesti kĺbov, artritídy, Parkinsonovej choroby, roztrúsenej sklerózy. Znižuje množenie baktérií typu Brucela, Polia vírusu, Herpesu simplex či pôvodcov chrípkových vírusov. Upokojuje psychiku a tak zlepšuje celkovú odolnosť nášho centrálneho nervového systému.