Dnes je  27.01.2020                              |     Kontakt     |    Mapa stránok   |

diochi_clanky px px px

  NERVAMIN JE STIMULÁTOR. LAPACHO ČERVENÉ PODPORUJE
  KRVOTVORBU.
 

px

V súčasnosti človek prekonáva záťažové situácie jednak vo vzťahu k vlastnej osobe, aj k okoliu. Riešenie problémov mnohokrát nie je jednoduché a prináša so sebou fyzické a psychické vyčerpanie. Preto je vhodné organizmus preventívne regenerovať a udržiavať jeho energetickú rovnováhu. Bioinformačné prípravky sú vynikajúcou alternatívou ako zvládať stres v pohode a dobrej nálade. K tej nám dopomôže bioinformačný prípravok Nervamin a napríklad čaj Lapacho červené.

Nervamin upokojuje organizmus

Nervamin má v Regenerácii vo Sfére dvanástu pozíciu a neobsahuje alkohol. Môžeme ho používať samostatne, alebo ako doplnok v rôznych kombináciách, a to ku všetkým bioinformačným prípravkom Diochi. Napríklad, ak žena užíva Estrozin na doladenie svojho hormonálneho systému a zároveň trpí impulzívnym jednaním, môžeme pridať pár kvapiek Nervaminu pre rýchlejší efekt regenerácie. Pri disharmónii centrálnej nervovej sústavy, epilepsii a neurózach posilňujeme organizmus kombináciou Venisféru s Nervaminom a napríklad čajom Achyrocline satureioides. Proti predčasnému šediveniu vlasov užívame Nervamin samostatne, alebo Nervamin a Diocel spolu. Nervamin obsahuje najviac nardového oleja, ktorý sa získava z Nardu pravého a ktorý je príbuzný s Kozlíkom lekárskym. Rastie v Himalájach a v stredoveku sa používal v mnohých omladzovacích elixíroch. Poznáme ho z histórie ako prostriedok ,,pomazávania“ kráľov a natreli ním aj Ježiša Krista pred jeho smrťou.

Pravidlo smaragdovej dosky

Orgány a psychika sú vzájomne prepojené a každá porucha v orgáne sa prejavuje na našej psychike. Platí tu tzv. Pravidlo smaragdovej dosky, teda čo je hore, je i dole a čo je dole, je i hore. Keď energetická porucha orgánov trvá dlhšiu dobu, postupne ich funkcia upadá, až sa energetická disharmónia prejaví na telesnej úrovni ochorením. Silice Nervaminu majú pozitívne účinky na posilnenie a detoxikáciu organizmu. Pôsobia proti mnohým druhom plesní, podporujú činnosť srdca, krvotvorbu a harmonizujú centrálnu nervovú sústavu. Niektoré druhy plesní dobre prenikajú do dýchacích ciest a pľúc a sú tak významnými alergénmi. Aj vtedy používame Nervamin napríklad spolu s Intocelom. Nervaminom aromatizujeme jedlo a pitie, natierame ním pleseň na pokožke, bolestivé bedrové kĺby, oblasť hrudníka, srdca, alebo ho pridávame ho do kúpeľa pri reumatických bolestiach.

Zázračné silice uzdravujú

Nervamin obsahuje sedem uzdravujúcich silíc, ktoré telo regenerujú a očisťujú od toxických látok. Nardová silica podporuje rast vlasov a pomáha uchovať ich prirodzenú farbu. Má sedatívne účinky a upokojuje pri epilepsii, parkinsonizme, hyperaktivite, agresívnom a impulzívnom správaní. Vyskúšajme ju pri srdečných arytmiách, palpitáciách, astme bronchiale, dusivom kašli, znižovaní vysokého krvného tlaku a znižovaní hladiny zlého cholesterolu v krvi. Nervamin ochraňuje pečeň, podporuje činnosť mozgu, stimuluje hormonálny systém, mierni stres, bolestivú menštruáciu, depresie, migrény a nespavosť. Kardamómová silica brzdí množenie chrípkového vírusu typu A a B, používa sa pri poruchách tráviacej sústavy, má tonizujúce účinky pri impotencii, hnačkách a bolestiach brucha. Bazalková silica má antiseptické účinky, zlepšuje náladu a podporuje trávenie. Medovková silica zasa pôsobí proti črevným parazitom a dokáže značkovať rakovinové bunky a podporuje tak ich apoptózu - sebadeštrukciu. Silica sa používa pri herpes vírusoch, migrénach, poruchách centrálneho nervového systému, neurasténii. Afrykánová silica pôsobí pri astme, kožných, pečeňových a tráviacich problémoch. Vetivérová silica sa používa ako antidepresívum, pri duševnom a fyzickom napätí, stresoch i ako analgetikum. Geraniová silica pomáha pri žalúdočných vredoch, oparoch, zápale priedušiek. Bráni tvorbe jaziev, stimuluje činnosť kôry nadobličiek, tlmí suchý kašeľ a regeneruje pokožku pri ekzémoch.

Lapacho červené a Parkinsonova choroba

Lapacho červené je vzácna bylina, ktorá stimuluje tvorbu červených a bielych krviniek, posilňuje srdce a cievy, brzdí rast rakovinových buniek. Zlepšuje činnosť kostnej drene, odstraňuje pleseň nazývanú kandidu a harmonizuje hormonálny systém. Lapacho červené obmedzuje vznik psoriáz, ekzému, migrén a bolesti kĺbov. Jeho prioritou je to, že pomáha ľuďom s Parkinsonovu chorobu a sklerózou, čo je veľmi pozitívne a perspektívne vo vzťahu k alternatívnej forme liečby týchto ťažkých chorobných stavov.